VIDEO/ Aksidenti më i çuditshëm (dhe qesharak) që mund të keni parë

aksidentiKjo video është xhiruar në qytetin e Montrealit në Kanada.

Bora e madhe që ka mbuluar qytetin i ka bërë rrugët tejet të rrëshqitshme dhe kanë ndodhur aksidente të ndryshme.

Por ky në video është paksa i çuditshëm dhe qesharak njëkohësisht.

Një autobusi nuk i mbajnë frenat dhe nis të shtyjë me radhë gjithë makinat që ka para.

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...