VIDEO/ Aksidenti më i çuditshëm (dhe qesharak) që mund të keni parë

aksidentiKjo video është xhiruar në qytetin e Montrealit në Kanada.

Bora e madhe që ka mbuluar qytetin i ka bërë rrugët tejet të rrëshqitshme dhe kanë ndodhur aksidente të ndryshme.

Por ky në video është paksa i çuditshëm dhe qesharak njëkohësisht.

Një autobusi nuk i mbajnë frenat dhe nis të shtyjë me radhë gjithë makinat që ka para.

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “VIDEO/ Aksidenti më i çuditshëm (dhe qesharak) që mund të keni parë”

  1. g says:

    Ca ka per te qesh ketu ? Kush i ka dhene makines neper ngrica dhe bore ( deri me -25C) per te kjo ka shume kuptim

  2. Ina says:

    Nuk ishte bore e madhe, ishte thjesht nje fenomen qe quhet akull i zi.

  3. Isufi says:

    Nuk pashe gje qesharake. Ka ngrire rruga.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *