FOTOT/ Aktorja gjendet pak metra larg vdekjes, por…

Kjo foto është shkrepur nga një pushues në Orlando, Florida.

Aktorja gjermane Simone Gutsche 34 vjeç, kishte pas saj një peshkaqen vdekjeprurës.

Pushuesit ia bënë me dorë që të largohej, por mendoi se ata po e përshëndesnin dhe nuk reagoi.

Për fatin e saj të mirë ajo ishtë në një vend të cekët dhe i shpëtoi sulmit.

Vetëm kur pa foton ajo kuptoi se sa afër rrezikut kishte qenë.

Më pas për humor ajo postoi një foto ku ishte ne gojen e nje peshkaqeni loder.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-77-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-77.jpg","attachment_id":"594006"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-78-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-78.jpg","attachment_id":"594007"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-79-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-79.jpg","attachment_id":"594008"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *