FOTOT/ Tragjedia në Pakistan, mes viktimave dhe këngëtari i famshëm

42 pasagjerë dhe 5 anëtarë ekuipazhi mendohet se kanë vdekur pas rrëzimit të një avioni në Pakistan.

Avioni është përplasur me shpatin e një mali pas rrëzimit dhe thuhet se nuk ka të mbijetuar.

31 burra, 9 gra dhe dy fëmijë ishin në avion.

Mes tyre ka qenë edhe këngëtari i famshëm pakistanez Junaid Jamshed.

Besohet se edhe ai ka vdekur bashkë me pasagjerët e tjerë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-86-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-86.jpg","attachment_id":594167},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-87-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-87.jpg","attachment_id":594168},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-87-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-87.jpg","attachment_id":594169},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-81-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-81.jpg","attachment_id":594170},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-72-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-72.jpg","attachment_id":594171},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-84-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-84.jpg","attachment_id":594102},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-85-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-85.jpg","attachment_id":594103}]

2 komente në “FOTOT/ Tragjedia në Pakistan, mes viktimave dhe këngëtari i famshëm”

  1. alb sapun says:

    vetem nga surati qe ka mendoj se ky e ka hedhur avionin

    1. greek doner kebap, greek coffee, nothing turkish, only people. says:

      Gjynaf per viktimat. Gjith ai mal I madh.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *