FOTOT/ Ushtaret seksi zvicerane “çmendin” gjeneralët!

Femrat në ushtrinë zvicerane janë bërë një çështje.

Fotot e tyre seksi në rrjetet sociale kanë acaruar gjeneralët e ushtrisë.

Në rrjet qarkullojnë foto të shumta provokuese të publikuara nga ushtaret, por gjeneralët nuk janë dakord.

Ata kanë kërkuar që femrat ushtarake të mos postojnë më foto të tilla ndryshe do të ndëshkohen.

Por a nuk është mëkat të censurosh këto vajza?

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-98-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-98.jpg","attachment_id":"594509"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-99-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-99.jpg","attachment_id":"594510"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-99-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-99.jpg","attachment_id":"594511"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-93-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-93.jpg","attachment_id":"594512"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-84-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-84.jpg","attachment_id":"594513"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a6-69-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a6-69.jpg","attachment_id":"594514"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a7-58-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a7-58.jpg","attachment_id":"594515"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a8-51-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a8-51.jpg","attachment_id":"594516"}]

4 komente në “FOTOT/ Ushtaret seksi zvicerane “çmendin” gjeneralët!”

 1. ☆Gopisti i NSHRAK-u.t☆ says:


  @Artikullshkruesi

  Është, si s’është
  O i uruar
  Ndaj dhe ti
  Ke mëkatuar
  Fotot pse
  Ke censuruar
  E asnjë
  S’ke aploduar!

 2. Klaudio says:

  .. a te pjerdhsha mu ne vesh o gazetar koqe. gjen foto ne web dhe i ben lajm. poske faj ti, me se do meresh gjithe diten

 3. koloneli i NATO me tyt ne dor says:

  hajde te sulmojm zvicren ta pushtojm dhe t ja pallojm kto ushtaraket shalperjashta!

 4. Fatosi-kosove says:

  Nga emri shihet se eshte shqiptare (V.Morina) duhet te jete diku nga kosova sepse me keqardhje e them ska femer puro zvicrrane qe zhvishet keshtu,me pergjegjesi e them se kudo ne europe qe hasni ne nje femer te veshur keq (cullak) mos nguroni por folni shqip sepse 100% shqiptare eshte ose atyketu sllave,ky eshte turpi shqiptar qe zvicra duhet ta jetoj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *