Rama ironizon Bashën: Gënjej unë, gënjen dhe BE me SHBA!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

rama bashaKryeministri Rama ka ironizuar me kreun e opozitës Lulzim Basha.

Rama ka shkruajtur një status ku bën ironi lidhur me përkthimin e Vetingut.

“Gënjej unë, gënjen Be, gënjejnë SHBA, gënjejnë të gjithë veç Lulit e PD që janë i vetmi përkthyes besnik i të vërtetave të këtij vendi”, shkruan Rama.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

1 komente në “Rama ironizon Bashën: Gënjej unë, gënjen dhe BE me SHBA!”

  1. says:

    Është e pamundur të qëndrosh vetëm me njërën.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *