VIDEO/ Rrëfimi dramatik i 30-vjeçares: Burri me detyronte të shkoja me meshkuj të tjerë

Një dramë e vërtetë mund të konsiderohet jeta e Elës. Në një rrëfim për “InTv”, ajo rrëfen se bashkëshorti jo vetëm e rrihte, por përmes dhunës e detyronte të drogohej dhe prostituohej, për të siguruar para për të përdorur më pas heroinë.

Nëna 30-vjeçare duroi dhunën për vite me radhë, derisa mundi frikën dhe denoncoi e divorci të shoqin.

“Më detyroi të dilja në rrugë, të prostituoja për të bërë para që ai t’i përdorte për drogë pastaj”, tregon 30-vjeçjarja, e cila thotë se është dhunuar sistematikisht.

Përveç kësaj, burri kërkonte që edhe ta drogonte me heroinë.

“Nuk pranoja që ta pija, por ai më dhunonte dhe ma jepte me zor”, rrëfen ajo.

Sot, burri i saj ndodhet në burg, ndërsa për të është lëshuar urdhër mbrojtjeje.


Burri më dhunonte e prostituonte për të më… by PanoramaVideo

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *