FOTOT/ Modelja britanike nuk përmbahet në rrugë

Ajo u bë e famshme falë një reality shou, por tashmë emri i saj kërkohet nga shumë agjenci modelingu.

Katie Salmon është kthyer një VIP tashmë.

Dhe si e tillë, ajo ndiqet shpesh nga paparacët, siç ka qenë rasti i fundit ku është fotografuar duke u puthur në publik me të dashurën e saj.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-104-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-104.jpg","attachment_id":"594774"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-103-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-103.jpg","attachment_id":"594776"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-104-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-104.jpg","attachment_id":"594778"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-98-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-98.jpg","attachment_id":"594779"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-89-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-89.jpg","attachment_id":"594780"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a6-72-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a6-72.jpg","attachment_id":"594781"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a7-61-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a7-61.jpg","attachment_id":"594782"}]

1 komente në “FOTOT/ Modelja britanike nuk përmbahet në rrugë”

 1. sheferi i maunes says:

  c kurva klasi!
  kurva teper te profilizume ne kurvtari.
  po mir ..,po kush e q!n njera tjetren?
  kush ja fut dhe kujt I futet dhe … cfar I futet xhanem se kto jan te dyja magazine hyrse.
  ku esht kamjoni qe futet n magazine?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *