FOTOT/ “Si ishte Elbasani, dhe si është tani”

Deputeti Taulant Balla ka postuar dy foto nga Elbasani, për të treguar diferencën se si ishte situata nga mbetjet e shumta, dhe si është tani.

“Pa fjalë”, shkruan deputeti socialist, që ka postuar fotot e mëposhtme.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/elbasan-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/elbasan.jpg","attachment_id":"595045"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/elbasan-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/elbasan-1.jpg","attachment_id":"595046"}]

2 komente në “FOTOT/ “Si ishte Elbasani, dhe si është tani””

  1. Palpithnoka says:

    Ishte mire dhe u be mut me xhamine si shembelltyre e turpit perdhunues otoman

  2. Lala says:

    Metalurgjia tym e flake eshte akoma… C’ia fusni kot.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *