Kjo foto i solli divorcin kësaj femre!

Duket si një foto e pafajshme por nëse shihni me kujdes do të kuptoni pse partneri i ka kërkuar ndarjen kësaj femre.

Ajo duket sikur thjesht po qendron mbi krevat, por një detaj e ka kompromentuar.

Gruaja i kishte thënë të shoqit se do shkonte me pushime me disa shoqe të saja dhe ai nuk e kishte penguar.

Por ndërsa po komunikonin me njeri tjetrin përmes rrjeteve sociale dhe telefonit, burri i kërkoi të shoqes një fotografi nga dhoma ku po qëndronte…dhe ajo nuk u kursye.

Burri i saj ishte shumë i vëmendshëm dhe e vuri re detajin duke i kërkuar menjëherë divorcin.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-150x150.jpeg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1.jpeg","attachment_id":"594852"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-1-150x150.jpeg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-1.jpeg","attachment_id":"594855"}]

9 komente në “Kjo foto i solli divorcin kësaj femre!”

 1. kujtesa says:

  Dikur ka qene nje film me Dick Shelton-in,”Shigjetat e Zeza”.
  Ne foto kane dale “Duart e Zeza”.

  V.O. Foto ka edhe ilustrim brenda.Kjo sepse,foto nuk eshte selfi,por e bere nga nje dore tjeter,e zeze apo e bardhe,kjo mbetet per tu pare!

 2. Klodi says:

  Lajm i rreme i shpikur per klikime,edhe nje gomar e kupton qe dora eshte vene me Photoshop .

 3. Al says:

  Hahahaha Marubi poshte krevatit 😆

 4. Pashai says:

  Nuk është vetëm Borbardha poshtë krevatit por dhe ky që ka shkrepur foton! #Threesome

 5. Bardhi Tolabi says:

  Nuk ka faj kjo zuska,e kish provuar me te bardhe dhe kish deshire te zjarrte,ta provonte me nje hamshor te zi…
  Kuckat,kucka mbeten,por si shume jane shtuar,ky eshte problemi i shoqerise te sotme…

 6. Genti says:

  Pastaj thone qe :e hodhi nga dritarja te zhveshur sa gjynah !!!!!!! Pune kurvash

 7. Anna says:

  Ne mos je the ti nje kucke, qe ben komente tamam si kuckat.

 8. Nga tropoja says:

  Per ty Genti
  Hi qe nga mendja budallallekun se ne asnje menyre nuk vritet tjetri apo tjetri
  Po te jap nje keshille
  Nese nuk ndryshon mos u marto kurre se vec burgu apo plumbi te pret

 9. saliEDI says:

  ah po ju te TEMES gjeni dhe beni me keto lajme…. pse mos beni ….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *