VIDEO/ Humbet ndeshjen, por shihni kujt ia nxjerr inatin

ggKjo video është filmuar pas një ndeshje të stileve mikse.

Humbësi i duelit nuk ka duruar dot humbjen, dhe ia ka nxjerrë inatin një femre që ishte në ring.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *