VIDEO tronditëse: Gjermani sulmon pa shkak femrën me shkelm në shpinë

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

sulmiKjo video është filmuar në qytetin e Berlinit.

Një gjerman ka sulmuar një femër në stacionin e trenit pa asnjë shkak.

Ai shihet ta godasë me shkelm në shpinë përpara se të largohet sikur asgjë nuk kishte ndodhur.

Fatmirësisht femra pësoi vetëm dëme të vogla.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

4 komente në “VIDEO tronditëse: Gjermani sulmon pa shkak femrën me shkelm në shpinë”

 1. undefined says:

  Cfare gjermani more te mjere nga trute keta jane libaneze kurde apo turq zagare qe verttiten rrugeve te Berlinit gjak i poshter aziatik nga Lindja e Mesme si “greket” anadolkak i njejta ADN i njejti pis popull i njejti gjak

 2. qrsbths says:

  e ka marr per myslimone ai ate prandaj.

 3. maximus says:

  çfare gjerman leshi, jane o arabe o turq, dhe e kane bere kete veprim sepse femra edhe ajo muslimane , ishte veshur si europiane dhe jo me thes te zi siç i duan arabet dhe turqit, ptuuuu race e felliqur, ku mbite ju ne evrope. o race e mallkuar

 4. shpellar jugu ose shkurt : skraparlli . says:

  flisni flisni pa ditur se ça flisni !!!
  Kjo ngjarje ka vite qe ka ndodhur. Personi eshte arrestuar,gjykuar dhe denuar prej vitesh .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *