FOTOT/ Banka i jep gabimisht 1,5 mln dollarë, ja jeta e “Playboy” që bën i riu

Një student u çudit kur shkoi në bankë dhe pa se kishte mundësi të merrte overdraft pa limit, pas një gabimi të bankës.

Ai nisi të merrte para vazhdimisht për dy vjet rresht.

Por australianit Luke Moore i kushtoi qejfi.

Ai bleu makina sportive, varkë me motor, bluzë të firmosur nga Michael Jordan dhe nisi të konsumonte kokainë.

Ai shpenzoi 1,5 mln dollarë gjatë dy vjetëve.

Por pasi u kap nga policia, u dënua me 4 vjet burg.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-114-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-114.jpg","attachment_id":"595339"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-117-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-117.jpg","attachment_id":"595340"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-114-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-114.jpg","attachment_id":"595341"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-108-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-108.jpg","attachment_id":"595342"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-97-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-97.jpg","attachment_id":"595343"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a6-80-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a6-80.jpg","attachment_id":"595344"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a7-68-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a7-68.jpg","attachment_id":"595345"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *