Lul Berisha u lirua për sjellje të mirë?

lul berishaLirimi i Lul Berishës nga burgu ka shkaktuar shumë debat.

Kjo, duke qenë se ai është një nga njerëzit me rrezikshmërinë më të lartë në Shqipëri.

Fillimisht u tha se ai është liruar 5 vite para kohe, për shkak se është sëmurë rëndë.

Por, Neës 24 thotë se Berisha u lirua nga burgu për sjellje të mirë.

Një arsyetim skandaloz, duke pasur parasysh faktin se kush është personi i liruar.

Megjithatë, për momentin nuk ka ende asnjë reagim dhe arsye zyrtare nga gjykata pwr lirimin e Berishws.

Gjykata nuk ka zbardhur ende vendimin për lirimin e tij.

Gjithçka ka ndodhur në mënyrë të fshehtë dhe lirimi i Berishës është mësuar vetëm pas raportimit të mediave.

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “Lul Berisha u lirua për sjellje të mirë?”

 1. Adriatik says:

  Merruni me greket o turkoshiptare.

 2. Altin says:

  Psi ka vrare dhe drejtuar nje bande te rrezikshme per dekada na qenka bere i mire dhe duhet leshuar neper rruge qe te permiresoje edhe anetaret e bandes katile. ‘Bukur besa! Drejtesi e shkelqyer!’ Sikur djali i gjygjtarit te ishte vrare ng aky katil, a do ta leronte ai perserin nerruge qe te vriste te tjere shqiptare? Nje aresye me shume qe ky sistem drejtesie ka nevoje per pastrim gjeneral.

 3. j says:

  JO !!!
  U LIRUA PËR PAGESË TË MIRË.

  1. Populli says:

   U lirua se ja mbushi gjepat gjygjtareve. Mjer ky popull e ky vend…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *