VIDEO/ Itali, treni përplas për vdekje dy shtetas shqiptarë që ecnin mbi shina

Dy shtetas shqiptar të moshës 25 dhe 30 vjeç janë aksidentuar për vdekje mbrëmjen e së enjtes në Itali.

Ata janë përplasur nga një tren teksa ishin duke ecur mbi shina.

 

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ Itali, treni përplas për vdekje dy shtetas shqiptarë që ecnin mbi shina”

  1. lu-ani. says:

    ambasador lu, lu, lu, te lutem
    po na vrasin italet!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *