REPLIKAT/ Komentuesit: Ishallah nuk na gënjen. Rama: Po doni rrena, ua jap unë adresën

“600 mijë qytetarë të pasiguruar përfitojnë nga Janari 2017 rimbursim të plotë për ilaçe duke kursyer 8 milionë dollarë në arkën e familjes së tyre për nevoja të tjera”.

Kështu shkruan kryeministri Edi Rama në faqen e tij në Facebook, ku ka publikuar një video.

Por, komentues të shumtë kanë replikuar me të dhe disa prej tyreve, Rama iu ka thyer përgjigje.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/koment-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/koment.png","attachment_id":595770},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/koment-2-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/koment-2.png","attachment_id":595771}]

8 komente në “REPLIKAT/ Komentuesit: Ishallah nuk na gënjen. Rama: Po doni rrena, ua jap unë adresën”

 1. Devolliu says:

  600 mije kane kursyer 8 milione usd?
  Pra çdo njeri nga keta ka kursy 13 usd ne vit ?
  Kryeministri yne, burri i Lindes, eshte idiot i çertifikuar.
  Si duket edhe vete Linda, qe i jep mend, ka filluar te lajthise.

 2. Edkari says:

  Adresa:Edi Rama,bq i rilindjes.

  1. Tony uk says:

   Jo edkaro,eshte sali krimineli bashke me ty brenda.

  2. salbytha says:

   Emri: salmut
   Adresa Vicidol
   specja e rralle,
   kategoria: kafshe e pazbutshme

   ,

 3. duno says:

  Ketij nuk i duhet thene ishallah nuk na genjen por ishallah nuk te ze sabahu tjeter e te vesh ne pill te kurves se po ja mer shpirti ketij populli . Dashte zoti e na degjon se pa te me mire do jete ky vend,

  1. shpresa says:

   o duno, sa shume te dhimbset populli! shko formo nje parti si ben blushi dhe ti te shpetosh popullin tend. me kete urrejtje kanibaleske qe keni sikur keni dale nga guva, s’keni per tu bere njerez kurre, jo me qe shqiptar qendroni vetem se flisni dhe shkruani shqipen shtrember si jeni dhe vete. fajin e ka mero qe e perdor gazeten si leter higjenike te sali berishes e ju lejon juve qe ç’u vjen nga fundi ta thoni nga goja duke i barazuar keto te dy vrima. ps. shkrova ne kundershtim me drejteshkrimin se nuk mund te qendroj dot jashte tallazit tuaj. edhe une ketu jetoj.

 4. Me sqepar kokes se Janulles. says:

  Te bie ne sy niveli i komentuesve ne faqen e Rames. Analfabete.

 5. Plaku Xhuxhumaku says:

  Edvin Rama, injorant ne arithmetike dhe pordhac kur luan me numrat. Te thuash 13 dollare ne vit per njeri, eshte njelloj si te thuash 8 milion per 600 mije njerez, vetem se kur e thua me miliona si e thote Kryepalla jone duket sikur çoç ka bere, keshtuqe kryepalla jone kot merzitet kur i vene ne dukje faktin qe nga i gjithe ky muhabet 600 mije veta kane shpetuar 13 dollare ne vit, Vetem kaq pra.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *