FOTOT/ “Qunat” e Asllan Dogjanit!

Ditën e sotme Partia Demokratike festonte 26-vjetorin e themelimit dhe nuk kishte si të mungonte “demokrati i orëve të para” Asllan Dogjani.

Ai ka publikuar disa foto ku shkruan “Sot me qunat në 26-vjetorin e themelimit të PD”.

E rëndë për një deputet të Parlamentit që megjithëse ka disa mandate në Parlament, ende vijon të shkruajë me dialekt.

“Sot me qunat ne 26 vjetorin e themelimit te PD!

26 vite me pare u themelua partia demokratike si nje parti e lirise, e zgjedhjeve te lira, si nje parti e besimit dhe shpreses, vlerave e parimeve, si nje parti qe solli ndryshime e reforma te medha.

E ndersa sot pas 26 viteve me shume se kurr na lind si detyre te bashkohemi te gjithe per ta crrenjosur njehere e pergjithmone kete regjim te ri qe po kerkon te instaloj Edi Rama, te behemi bashke qe ti largojme keta njerze qe po i vjedhin dhe varferojne cdo dite shqiptaret dhe keshtu do ju mundesojme shqiptareve zgjedhje te lira e te ndershme ….”, shkruan Dogjani në postimin e tij.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/aaa-3-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/aaa-3.png","attachment_id":596340},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-135-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-135.jpg","attachment_id":596332},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-133-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-133.jpg","attachment_id":596333},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-124-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-124.jpg","attachment_id":596334},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-112-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-112.jpg","attachment_id":596335},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a6-94-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a6-94.jpg","attachment_id":596336},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a7-82-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a7-82.jpg","attachment_id":596337},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a8-69-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a8-69.jpg","attachment_id":596338},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-133-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-133.jpg","attachment_id":596331}]

18 komente në “FOTOT/ “Qunat” e Asllan Dogjanit!”

 1. Ana says:

  Per kete idiotin, cdo qeveri tjeter pa PD eshte “regjim”…cfare turpi…regjim patjeter nuk vjedh dot me asnje qeveri tjeter. Po ikni more te pafytyre, kokrrat e injoranteve qe nuk dine as te shkruajne shqip, kerkojne te mbajne peng Shqiperine duke i dhene vetes “vlera” pa i pasur ato. Aty kemi qene dhe ne te tjeret dhe i dime “vuajtjet ” e medha te qunave per te sjelle pseudodemokracine, se demokraci te vertete nuk ka akoma pa dale nga qarkullimi lloji juaj.

  1. bob says:

   Avokat??Deputet?? Injorant dhe ANALFABET: padyshim

  2. Saba says:

   Keta fytyra te prishin diten.

 2. Ben says:

  E tmershme ku ka perfunduar PD-ja.Injoranca eshte ne maksimum,jashte çdo niveli te lejuar.Kjo parti,i’m sorry,por e ka siguruar humbjen.Me kete karagjoz kryetar,dhe karagjoze deputete nuk ka drite ne tunel

 3. jani says:

  Aslloni prej quqsi haaa, medet per kete IDIOT. Kjo eshte PD pasi i vrau dhe largoi te tjetet me mendim shume ndryshe nga plaku. Ec asllano fitore e sigurt me kete [email protected] qe keni ne krye.vetem se vonon pak dwri nga fillimi i 2026

 4. Skandal ne nje koment ai ka ba jo ma pak se 10 gabime ortografike!!! Po sa ka ba deri tashti në jetë ?Pse me keta lloj deputetësh injorant do te shkojme në Europë?

 5. maloku intelektual says:

  nje citim nga fjala e lulushit dhe jo koment i tij.injorant trap

 6. skorpions says:

  Ca problemi ka, me Q si Qim Peka

 7. maximus says:

  nuk thoni shyqyr, sa te jete ky injoranti dhe kaçi i zi ne pd, kjo parti nuk vjen kurre ne pushtet, e dija se vetem kosovaret e perdorin ‘q’ ne vend te ‘ç’

 8. KAONIA says:

  Ky tipi s ka lene me kineze pa kaluar ne itali kur ka qene shef policie ne jug(ne kohen e ps).E bene dhe deputet keta te ps e tani na cani bythen .Mire tja u beje tani me quna e me qina.Leket i beri ,deputet eshte e do jete,grini sallate ju me fb.

 9. Spartaku says:

  Shyqyr qe pd-ke ka ne radhe te saj injorant,budallenj e te trash,analfabet e gomar,qe te mos vij ne pushtet,se gomarve nuk jua jep njeri voten.Parti terroriste.Parti hajdutesh.Parti vrasese.

 10. Denis says:

  Parti anadollakshe fetyra turqish puro

 11. Denis says:

  Parti anadollakshe fetyra turqish puro

 12. Treviso says:

  Duke qene avokat e shumezoj me zerro si te gjithe sistemin e drejtesise.

 13. I drejti says:

  Çfare fallsiteti. Si mund te reformohet nje parti me nje kryetar kalama qe shte bere si “guintplen” dhe qe i ka kaq shume kusure ketij vendi.PD do te dale.parti e katert ne zgjedhje dhe lutem qe te qerrohet fare si force politike.

 14. Njohesi Polic says:

  Kaonia ka konstatuar e thote vetem pika nga ndricimi i ketij palo drejtori policie
  te PS qe me vone kjo parti e beri edhe deputet. E injorant ishte atehere me P S ashtu eshte dhe sot
  me P D. Ama dhurate e kemi pikerisht nga kjo parti qe e shan sot. Hajdutet e naftes ne Marines,Patos e Fier e njohin mire se e kane patur bashkepunetore te tyre. Po mbase duhet ta njohi me mire
  z.Namik Dokle qe thone se e ka nipce te tij dhe e gradoi si Drejtor {Policie dhe me pas deputet,
  Ti gezojme keto mostra deputete,

 15. Kujtese says:

  nje polic qe te gjitha shkollat i ka mbaruar me korospodence e me leke,nje njeri bythlepires na qenka dhe themelues i PD-se pas servilosjes njerezve me pushtet ne PS e ish shefave te vet

 16. mmoisiu says:

  He , ne doren e kujt kemi rene te na beje politike ,ne doren e babait te “qunave “,krahasojeni me parlamentin e para 100 viteve dhe shikoni ku jemi !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *