FOTOT/ “Qunat” e Asllan Dogjanit!

Ditën e sotme Partia Demokratike festonte 26-vjetorin e themelimit dhe nuk kishte si të mungonte “demokrati i orëve të para” Asllan Dogjani.

Ai ka publikuar disa foto ku shkruan “Sot me qunat në 26-vjetorin e themelimit të PD”.

E rëndë për një deputet të Parlamentit që megjithëse ka disa mandate në Parlament, ende vijon të shkruajë me dialekt.

“Sot me qunat ne 26 vjetorin e themelimit te PD!

26 vite me pare u themelua partia demokratike si nje parti e lirise, e zgjedhjeve te lira, si nje parti e besimit dhe shpreses, vlerave e parimeve, si nje parti qe solli ndryshime e reforma te medha.

E ndersa sot pas 26 viteve me shume se kurr na lind si detyre te bashkohemi te gjithe per ta crrenjosur njehere e pergjithmone kete regjim te ri qe po kerkon te instaloj Edi Rama, te behemi bashke qe ti largojme keta njerze qe po i vjedhin dhe varferojne cdo dite shqiptaret dhe keshtu do ju mundesojme shqiptareve zgjedhje te lira e te ndershme ….”, shkruan Dogjani në postimin e tij.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/aaa-3-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/aaa-3.png","attachment_id":"596340"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-135-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-135.jpg","attachment_id":"596332"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-133-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-133.jpg","attachment_id":"596333"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-124-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-124.jpg","attachment_id":"596334"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-112-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-112.jpg","attachment_id":"596335"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a6-94-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a6-94.jpg","attachment_id":"596336"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a7-82-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a7-82.jpg","attachment_id":"596337"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a8-69-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a8-69.jpg","attachment_id":"596338"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-133-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-133.jpg","attachment_id":"596331"}]
                 Loading...