FOTOT/ Shpikje e re për transportin e drogës, kapen 200 kg në Durrës

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Një sasi prej 200 kg kanabis është sekuestruar në Portin e Durrësit në përpjekje për t’u trafikuar drejt Italisë.

Kanabisi ishte fshehur në një transportues makinash dhe policia ka vënë në pranga menjëherë drejtuesit e mjetit.

Ndryshe nga rastet e zakonshme që jemi mësuar, këtë herë droga nuk fshihej në kamion të ngarkuar me mallra të ndryshme, por në një makineri të pambuluar, raporton Panorama.

Siç shihet në fotot, kanabisi është fshehur në trupin e rimorkios ku ngarkohen makinat.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a-150x150.jpeg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a.jpeg","attachment_id":"596482"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-1-150x150.jpeg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-1.jpeg","attachment_id":"596484"}]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *