Kjo video rekomandohet të mos shihet nga Tritan Shehu!

Ky fragment videoje është publikuar nga Associated Press.

Tregon pamje të Shqipërisë në vitin e çmendur 1997.

Por do të rekomandohej të mos shihej nga Tritan Shehu.

Do t’i ngjalleshin kujtime të këqija…

aa

REMOTE_ADDR:[]

29 komente në “Kjo video rekomandohet të mos shihet nga Tritan Shehu!”

 1. Arianit Ballisti, nipi says:

  Me sa gishtqa e thith këtë pras ky revolucionar antishqiptar?

  Një pamje seancash bolshevike proshoveniste serbe.

  Ju fal

  1. babo says:

   Bolshevik, proshovinist. serb?

   Nqs pin ilace nderroi. Nqs nuk pin, fillo menjehere kuren para se shkosh per lesh totalisht.

   1. Permetari says:

    Erre loni kaq te madhe e ka ngrene prasin plaka jote,qe ke dale ti kaq inteligjent?

    1. Enkelejd says:

     Se shikon qe i kane gishtat perpjete. Jane maloke, si puna jote.

  2. Kujtim says:

   PO TRITANIN MUNT TA KET MARE MALLI PER KETE PRESH LUSHNJE

 2. Baton KITA says:

  Ju falënderojmë për këtë dokument – argument për karakterin antishqiptar të rebelimit 97 në Shqipërinë londineze.

 3. baton ne shqiperine londineze nuk e kuptova ca do me thene autori

  1. baton says:

   NUSJA TRV

   E di që nuk e kupton dhe prandaj më shkruan.
   Fajin ta ka “burri” që nuk të mëkon mirë edhe me dije e atdhedashuri.

 4. nje lexues shqiptar says:

  Keta jane militantet e PD-se , qe do te na qeverisin , sipas “kryeministrit” te ardhshem Basha , pas fitores te 18 qershorit 2017 , te kesaj partie (bande, desha te thesha) .

  1. Baton Gostivari says:

   Një lexuesantishqiptar!

   Këto tregishtarët janë TREGISHTARË. Janë morravecët e nxitur e mbështetur nga Serbia për të djegur Shqipërinë
   dhe vëllezërit e atyre që na vinin nga Greqia në anije po me flamurdyshek e 3 gishta.
   Këto i keni vëllezër ju antishqiptarët surroshqiptarë…..

 5. Qytetar says:

  E mban Tritani e mban.

  1. Loni says:

   E mban none jote o qytetar e mabn fort bile

 6. xha-tahipi says:

  Nusja..do te thote pordhe me rigon shushice.

 7. Alas says:

  Panne nga révolutioni érotiko démocratike.ne albanistan

 8. Nuk e di pse nuk festojn diten e prasit ne shqiperi ju vdesni me è honger si popull. 500 vjet pras turku 50 vjet pras enveri ene 25 vjet pras saliu…kte fragment ta shofin te gjith nacionalistat qe shkrujn ktu. Te shofin si ishin para disa vitesh

  1. kd says:

   Pse ti kokrra e shkerdhates per cfare na e mban veten per norvegjez hahahahahaha ik ore jevgjit laj ndonje hale ne Greqi ate bej ti pjelle e deshtuar na mbyten llaxoret

 9. Albania says:

  Or “Lexues Shqipetar”, keta jane te PS-es jo te PD-se, dmth turma bashke me kete qe mbajne ne Krahe, por qenke i vogel dhe nuk mban mend, dhe duhet te rritesh akoma.

  1. keta mund te jene te ps ,por preshin e hengri tritani dhe preshi simbolizon tritan komunist preshin.
   edhe kjo fytyr ka dhe guxim te na tregoj perralla me salikomunistin.

  2. Revizionisti says:

   Or “Albania”, leri “Lexuesin Shqiptar” ti se e ka mire ai/ajo. Ai tipi qo po thith koken e prasit eshte ne mesin e nje turme qe ngren dy gishtat lart, vend e pa vend. Zakon qe ja u mesoi “lideri historik”, kafsha e bjeshkeve te namuna, Sali Berisha.

  3. nje lexues shqiptar says:

   Jo , more Salbania , nuk jane te PS-se . Une nuk kam pare e nuk mbaj mend turma te PS-se me dy gishta drejt qiellit . Ti , si me i madh qe qenke …ndoshta . Pastaj fytyra te tilla , si ky mostra me presh ne goje , nuk ka PS-ja , i ka mbledhur PD-ja e Saliut , te gjithe kriminelet dhe delinkuencen shqiptare . Megjithate hidhi edhe nje sy videos se mesiperme , e cila t’a spiegon me se miri , se te kujt jane keta haxhiqamiliste .

 10. Bolshevike te pandreqshem says:

  Sa turp! Shqiptari te poshteroje shqiptarin! Kurre nuk do behemi me kete mendje. Jemi te keqinjte e vetes.

 11. vaso says:

  Ky eshte nje nga ata qe donin te beheshin milionere pa derdhur fare djerse.Pikerisht atyre u hyri preshi i vertete.Gjithsesi ju te TEMA te keni turp qe sillni te tilla kujtime.Kush i dha leke asaj fytyre qe quhet Sude,dhe te tjereve,nuk ia ka fajin qeveria e kohes.

 12. Albania says:

  O ” Revizionist”, te lutem hapi mire syte sepse jane 3 gishta dhe jo dy.

  1. gishti i mesit says:

   Mire e ke o Albania tre gishta jane dy larte ngritur dhe i treti (qe vem ti e din) eshte ne prapanicen tende or manall!!!!!!!!!!

 13. Isa says:

  O Tritan te keqen nena si e mbajte preshin brenda

 14. Valbona says:

  Nuk e mbajta me deshir Po na futen me pahir

 15. Mirush says:

  Ju nuk jeni gazetare, ju jeni njerëz të ulët.

 16. Plaku Xhuxhumaku says:

  Kjo vidio eshte nga Beogradi se atje sikur ngrejne tre gishta.

 17. O qyqar njeri me pras ne dore! says:

  Sa me dhimbset ky njeriu qe del me pras ne dore! Kujton se ve ne loje Tritan Shehun. Ne fakt ve ne loje nje popull te tere qe u ngrit si i marre ne revolucion bolshevik per shkak te marrezise se tij. O lumemadh mbaje prasin ne goje se te shkoka me shume ty se sa Tritanit. Ku jemi katandisur! Copat e injoranteve tallen me intelektualet ne Shqiperi. Mire thote Fatos Lubonja “jemi prishur keq”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *