VIDEO/ Alkool dhe pjata me kokainë, pamjet e arrestimeve në “Bllok”

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

aaPolicia e Tiranës arrestoi 11 persona mbrëmjen e djeshme.

Operacioni “Chaos Party” vuri në pranga klientë, kamarierë e menaxherë.

Këto janë pamjet e arrestimeve në zonën e ish-Bllokut.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *