FOTOT/ Del në takimin e parë, por mashkulli i bën një “surprizë”

Një femër doli me një mashkull për darkë pasi e kishte njohur në rrjetet sociale.

Diane Guilmette doli me Paul Gonzales nga Los Angeles dhe shkuan në një restorant luksoz.

Ata hëngrën peshk dhe konsumuan shumë alkool.

Por “mashkulli i ëndrrave” ia mbathi duke mos paguar faturën.

Pasi e pagoi faturën prej 163 dollarësh, Diane njoftoi policinë për ngjarjen pasi Paul e kishte bllokuar në rrjetet sociale.

Policia e arrestoi dhe zbuloi se ishte i njëjti person që kishte mashtruar një parukiere duke ikur pa paguar dhe një tjetër shitës.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-143-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-143.jpg","attachment_id":"596758"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-145-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-145.jpg","attachment_id":"596759"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-122-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-122.jpg","attachment_id":"596762"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a6-99-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a6-99.jpg","attachment_id":"596763"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a7-86-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a7-86.jpg","attachment_id":"596764"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a8-5-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a8-5.png","attachment_id":"596765"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-144-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-144.jpg","attachment_id":"596760"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *