FOTOT/ Grida Duma “ia luan” humoristit të PD-së, të gjithë në radhë për të!

Grida Duma ka postuar disa foto nga festa e 26-vjetorit të themelimit të PD-së.

Nga ajo që shihet, të gjithë meshkujt në PD kanë qenë në radhë për të bërë një foto me të.

Madje edhe humoristi i PD-së Julian Deda, që tani bën edhe politikanin kur ka kohë të lirë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/grida-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/grida.jpg","attachment_id":597083},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/grida-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/grida-9.jpg","attachment_id":597082},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/grida-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/grida-8.jpg","attachment_id":597081},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/grida-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/grida-7.jpg","attachment_id":597080},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/grida-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/grida-6.jpg","attachment_id":597079},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/grida-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/grida-5.jpg","attachment_id":597078},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/grida-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/grida-4.jpg","attachment_id":597077},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/grida-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/grida-3.jpg","attachment_id":597076},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/grida-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/grida-2.jpg","attachment_id":597075},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/grida-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/grida-11.jpg","attachment_id":597074},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/grida-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/grida-1.jpg","attachment_id":597072},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/grida-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/grida-10.jpg","attachment_id":597073}]

11 komente në “FOTOT/ Grida Duma “ia luan” humoristit të PD-së, të gjithë në radhë për të!”

 1. demokari says:

  o Julian or ti voc,

  te rri e madhe ajo ty …

  :):):):)

  1. kiu says:

   Si holla paska dale Grida. Se mos na merr ndonje te ftohur ne tajare…

 2. ben says:

  Po si mer jahu te gjithe maloke injorante?Si u degjeneru komplet kjo parti qe ne i shkonim mbrapa ne 92,dhe shihnim endrra me sy hapur per te shkuar ne Europe dhe per tu bere shtet normal.

 3. Shqiptari i ILIRISE. says:

  Ore po sa kara qe jane mor jahu me ata dy gishta qe ngrejne ne cdo moment.
  Ai eshte nje simbol qe s’mund te jete simbol identifikues per PD-ne.
  Mirpo keta te PD-se si truthare qe jane,s’mund te prodhojne dot asgje origjinale.Edhe ne kete rast do vjedhin.

 4. Tahipi says:

  Te gjithe duan ti fusin nje loqe ose dy 🙂

 5. Kellira says:

  Shihni si e katandisi Ylli Polar i Fshatareve PD-ne.
  Katunare te te gjithe Shqiperise bashkohuni!

 6. Peoples says:

  Shiko sa i lumtur qe eshte ky idioti.Mere foton dhe coje ne fshat ,mbase mer ndonje vote?….

 7. juli:Ju katoliket vetem emrin keni te tille. Pa heq nga koka kanunin e lekes dukagjin qe thot: vraje tjetrin si qen, nuk mund t’a kuptosh KRISHTIN kur thot: “Atij qe te qellon ne nje faqe kthej dhe tjetren”..Dhe duke mos kuptuar kto 5 fjale te thjeshta te krishtiT “ZOT”;quan islamin fe te paqes;;; quan turqit dhe arabet vellezer quan P D parti te aspiratave europiane, kur ne fakt, na futi ne koferencen islamike qe ne agim te levizjes : “E duam Shqiperine si Europa”. Dhe tani : 26 VJET; qe shqyejme njeri tjetrin .

 8. faikonica says:

  Ska faj Juli,se i asht lute sa vjete i jati me u ba komunist,e bane ma nefund ne 89 mos u gabofsha

 9. beni says:

  Kontigjente kriminelesh.
  A e beoni se kush mund te vije ne pushtet nje dite.
  Jo se jane me te mire leberit dhe skraparllinjte qe jane ne anen tjeter.
  Por, mjere Shqqiperia per dy palet dhe lum populli per ke po ben zgjedhje te tilla. Nuk u zgjua njehere dhe nuk u be popullpatriot qe ti dhimbset vendi i tij. A ka djem me te shkolluar se keta kriminele qe te marre ne dore drejtimin e vendit

 10. Altin Ponari says:

  Te gjithe hamshoret e PD-se rreth Grides bashkohuni.Bashkohem me Edi Ramen.Vaj medet PD

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *