Kushti i Klement Balilit për t’u dorëzuar

baliliShqiptari i njohur si “Escobari i Ballkanit” kërkon që të vetëdorëzohet pasi ndaj tij është lëshuar një urdhër-arresti nga prokuroria e Krimeve të Rënda.

Mësohet se Klemend Balili ka kërkuar që të vetëdorëzohet dhe për këtë arsye ka nisur negociatat me Prokurorinë e Krimeve të Rënda.

Burime thanë se Balili ndodhet në Shqipëri, ndërsa sipas tyre dorëzimi i tij është çështje orësh.

Balili mësohet se ka kërkuar që nga drejtësia shqiptare ti bëhet një proces i pandikuar nga politika dhe kjo është kërkesa e tij që të vetëdorëzohet.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Kushti i Klement Balilit për t’u dorëzuar”

  1. Elida says:

    Ky eshte eskobari me i vogel, se eskobaret me te medhenj i keni neper ghykata por i rruani bythen.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *