Policia shkon të marrë me forcë Sali Berishën, por…

Policia ka shkuar paraditen e të hënës në banesën e Sali Berishës, për ta marrë me forcë që të dëhsmojë në lidhje me CEZ.

Por, policia nuk e ka gjetur atë në shtëpi.

Policia në letrën që i ka dërguar kreut të Komisionit hetimor për këtë çështje, Taulant Balla, se ata kishin trokitur në derën e Berishës, por nuk ua ka hapur njeri atë.

Megjithatë, pak më vonë, Sali Berisha është paraqitur vetë në Komision, për të shmangur një shoqërim nga ana e policisë.

 

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/z1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/z1-1.jpg","attachment_id":596985},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/z2-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/z2-1.jpg","attachment_id":596986},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Sali-Berisha-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Sali-Berisha-1.jpg","attachment_id":575494}]

18 komente në “Policia shkon të marrë me forcë Sali Berishën, por…”

 1. Machu says:

  Ahahahha dhjaksat. I kane rene deres po se ka hap njeri. Nuk ja mban bytha njeriu ta kruaje me Salen. Dhjet gjak rilindja

  1. €piriiiiii says:

   Hahaha Plak Kurve. Kujton se jan te gjith si Bylyk.Basha ti

  2. Spartaku says:

   Pse çfare eshte Sali Berisha,qe nuk jua mban policeve?.Jo more jo,ai eshte nje mut muti qe nuk e ka shokun.Ju eshte bere Saliu juve gogol sikur do tju haj.Nuk eshte sgje,veç nje klloun ciku qe ta shpif.Sa per dijeni,nuk ka frike njeri nga Berisha.Eshte ai qe ka frike te paraqitet ne komision se eshte i dhjere deri ne kryqe.

   1. tradita says:

    brova Spartak, na mbushe mendjen. je i zgjar shume

  3. Kujtim says:

   Saliu eshte vetem nje fundurin qe ka demtuar edhe ata qe e luvdoin. Plaku Mere duhet te mos jet ne parlament as ne Shqiperi

  4. Isuf says:

   Do dhjesi mirë rilindja aq sa të ngopen mirë të gjithë ju bashke me kryetarin tuaj

 2. Usa says:

  Cfare flet mor Macho maloku… dhjsksi eshte babai yt shpirteror Sali Berishic qe u ngrit qe pa gdhire e iku nga shtepia dhe shkoi me kembet e veta ne seance.
  Patet deklaruar se pa u hequr Balla nuk shkonte ne seance. Cfare ndodhi dhe shkoi si cecua vete?!

 3. Karma says:

  Machu, me fal Shekerdhen sypordhe, o supermbesa, o gita faqedjegura, Sali (Karaxhixh) Berisha, eshte kopili dhe vellai i kriminelave me te madhenj te Serbise…me ndryshim se Sali qeni ja ka kaluar. Harram buka e shqiperise o fare e keqe edhe juve. Mos gezofshi jeten as ju as femijet e kopilit berishe… Do kalbeni ne burg…edhe Nishan e lulzime kurva qe ju mbeshtesin…kriminele, minj, hajdute, gelbaza te ndyra…yt….na keni bere qe sa here ju shohim ne lajme o gazeta na vjen per te vjelle……ykkkkkk

 4. Alidemsi vjeter says:

  Ore Machu Pichu do qe tja thyejne deren Sales qe ai te dhiste gjak si te tjeret? Cke bere do te ta bejne ne kete bote.

 5. Sami says:

  Sali Berish Karaxhici meriton jo me polici te merret por te terhiqem zvarr prej qafe e ti dhjesin shqiptaret

  1. PidhiISateme says:

   Ashtu si ia bom Dulles ne Shkurt, te kujtohet.

 6. Poradeci says:

  I lumte komisionit, ta marre zvarre kurven plake, pushtin, se mbahet per trim. Ore zt. Balla, mos e lere pisin te te ofendoj, pritja fjalen, mikrofinin hape vete kur te pergjigjet per pyetjet qe i behen, per te tjerat nderpritja mikrofonin kafshes, ndersa per ofendimet qe mundohet te bej, denoncohe mutin.

 7. shkodrani says:

  ESTRADA SHQIPTARE NE KULMIN E SAJ……

 8. bledi says:

  saliu eshte GJIGANT

 9. Luti says:

  Te fortit tropojan te shqiperise qe po tallet me figuren e popullit shqiptar ne bote po i vjen fundi.
  Kanuni i cubit te tropojes ne shqiperi po i vjen fundi. Ligjet ne shqiperi jo vetem po e kruajne mire me te fortin e shqiperise po do t a hedhin poshte si kunje dhembesh.
  Vjen era qen i djegur. Beni gati dezinfektuesin ju njerezit qe e adhuroni kriminelin Sali.

 10. Bena says:

  Ore I mjere te erdhi fundi o qen i zgjebosur,leri justifikimet Po jep llogari nuk je thirrir aty te flasesh per Edi Ramen,po jep llogari per krimet dhe vjedhjet qe ke bere. Ajo e qeshura jote me gazetaret te tradheton komplet mos u hiq sikur nuk ke frike,se po dhjet breket,po ska gje edhe po dhjeve,coja sypeshkaqenit dhe sygerdoqes tjeter ta hane o kriminel Te lumte Taulant Balla.

 11. Kelmendi says:

  t’u mblodh litari mor plehre e ndyre! Uro te ishe statuje prej bronxi qe kur te te terheqin zvarre neper rruget e tokes qe perdhose te mos te bjere lekura cope cope. Nuk t’a mori mendje se do te te zinte mallkimi i kesaj toke per se gjalli…

 12. gora says:

  I erdhi fundi beri si beri ju paraqit Taulantit per te tjerat qe sa;liu thote te gjitha regjistrohen dhe shenojn fundin e funderrimes 25 vjecare sali. do vesh ne tesemes se I sole shum telashe keti vendi si nje shpifes dhe familje hajdute, vajc ne te semes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *