Pasi iu “fsheh” policisë, Berisha shfaqet para Komisionit si dëshmitar

berishaTeksa kreu i Komisionit hetimor për CEZ­in, Taulant Balla, në lidhje me privatizimin e kompanisë dhe blerjen e aksioneve nga kompania çeke, ka kërkuar që në seancë deputeti Sali Berisha të merret me Polici nëse nuk vjen me dëshirë, ky i fundit nuk ia ka plotësuar dëshirën sot.

Policia ka shkuar paraditen e të hënës në banesën e ish­-kryeministrit, por nuk e kishte gjetur në shtëpi.

Në një letër që Policia i ka dërguar Taulant Ballës, sipas tyre, ata kanë trokitur por nuk e kishte hapur njeri derën.

Por më pas Berisha ka shkuar vetë në Komisionin hetimor.

Ai është paraqitur para Ballës me të cilin ka shkëmbyer akuza e kundërakuza.

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “Pasi iu “fsheh” policisë, Berisha shfaqet para Komisionit si dëshmitar”

 1. gardjani i burgit m hu n dor says:

  ha!
  po nxorre kerrbacin menjeher “ujku” behet dhelper dhe perfundon ne pul koteci fare!
  salen ne burg si pula ne kotec!

 2. K says:

  Mirë se policisë Ju paska fshehur, po mallkimit të popullit a do ti fshihesh dot ?

 3. Kamra says:

  Vetem futeni ne burg, qetesohet populli, sepse ai njeri eshte jashqitja, gelbaza, kermilli, krimineli, hajduti…mafjozi me i madh i koherave. Populli shqipatar do vazhdoje jeten i qete, pa Lulzime bashen neper kembe, Nishanen, dhe dashnorin e tyre Sali Karaxhicin…..kopili i sheqere kurves…supermbesa do i ka ngjare shume…hahahaaa

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *