FOTOT/ Dëshmitari!

Sali Berisha ka shkuar dje të dëshmojë në Komisionin hetimor për çështjen e CEZ.

Ai u detyrua të merrte pjesë në mbledhje, pasi në shtëpi i shkoi policia për ta marrë me forcë.

Mbledhja u shoqërua me debate të ashpra dhe fyerje mes tij dhe kryetarit të Komisionit, Taulant Balla.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/berisha-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/berisha-1-1.jpg","attachment_id":"597219"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/berisha-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/berisha-5.jpg","attachment_id":"597223"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/berisha-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/berisha-4.jpg","attachment_id":"597222"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/berisha-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/berisha-3.jpg","attachment_id":"597221"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/berisha-2-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/berisha-2-1.jpg","attachment_id":"597220"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/berisha-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/berisha-2.jpg","attachment_id":"597218"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *