FOTOT/ Gjesti i kësaj policeje ka tërbuar një shtet të tërë

Këto foto të shkrepura rastësisht nga një kalimtar kanë tërbuar mbarë Britaninë e Madhe.

Një police është fotografuar duke përdorur makinën pa duart në timon.

Ajo shihet me një celular në dorë teksa timonin e mban thjesht duke mbështetut paksa dorën.

Policia e Londrës ka nisur një hetim për ngjarjen dhe mësohet se policja kërcënoi personin që e fotografoi që të fshinte pamjet.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-156-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-156.jpg","attachment_id":597340},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-155-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-155.jpg","attachment_id":597339}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *