FOTOT/ Serbi më i urryer nga shqiptarët pritet si hero në Rusi

Huligani më i famshëm dhe serbi më i urryer nga shqiptarët, Ivan Bogdanov, është pritur si hero në Rusi.

Ai është pritur nga një grup tifozësh rusë me të cilët ka shkrepur edhe disa foto.

Bogdanov mbahet mend se dogji flamurin kuqezin në Xhenova në ndeshjen Itali-Serbi.

Por ai u bë protagonist edhe në ndeshjen Serbi-Shqipëri pasi hyri në fushë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-158-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-158.jpg","attachment_id":597377},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-159-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-159.jpg","attachment_id":597378},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-157-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-157.jpg","attachment_id":597379},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-149-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-149.jpg","attachment_id":597380},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-134-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-134.jpg","attachment_id":597381},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a6-110-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a6-110.jpg","attachment_id":597382},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a7-95-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a7-95.jpg","attachment_id":597383},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a8-78-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a8-78.jpg","attachment_id":597384}]

1 komente në “FOTOT/ Serbi më i urryer nga shqiptarët pritet si hero në Rusi”

 1. Albani says:

  E KENI SHUME GABIM
  Eshte ai qe i urren Shqipetaret dhe jo e kunderta.
  Ai per Shqipetaret eshte nje burre pa koqe,nje pule qe nuk ka cna ben dhe djeg ndonje flamur per tu ngushelluar.
  Ne Xhenoa nuk e futen ne burgun e burrave,por ne burgun e grave,nga frika se mos e perdhunonin Shqipetaret ne burg.
  Kur ja ngritem dy krenaren ne mes te Beogradit,ky “huligani” na hengri mutin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *