Tërbohet Berisha/ “RD” kërcënon Ramën me jetë: Kujdes se mund të shkosh në P*** të s*****

rdNë Partinë Demokratike janë tërbuar pse policia ka shkuar të marrë Sali Berishën për të dëshmuar me forcë në Komisionin parlamentar për çështjen e CEZ.

Organi zyrtar i Partisë Demokratike, “Rilindja Demokratike”, ka arritur deri aty sa të kërcënojë në mënyrë të hapur kryeministrin Edi Rama.

Kujdes Edvin se mund të shkosh në p.s”, është titulli i kësaj gazete.

Rama është frikacak edhe kur keqpërdor policinë. Nuk kishte faj. Çonte policë për shoqërimin e Berishës atje ku ai nuk ishte. Berisha ishte në zyrë, Rama ja dërgonte shkresën në adresën e shtëpisë. Më ka çuar nëna me larë gojën, i thonë kësaj.

Megjithatë mirë ka bërë sepse Rama e di se ku mund të përfundojë me këto shkelje të ligjit dhe nuk i bëjnë punë as mercenarët e krimit që mban rreth vetes dhe as makina e blinduar”, thuhet ndërkohë në shkrim.

Duket se Berisha e ka humbur qetësinë, duke qenë se në aferën e CEZ rezulton të jetë i përfshirë edhe i biri, dhe kërkon ta mbyllë këtë çështje me kërcënime.

Por, vështirë se këto kërcënime mund ta shpëtojnë atë dhe të birin nga ato që kanë bërë.

REMOTE_ADDR:[]

31 komente në “Tërbohet Berisha/ “RD” kërcënon Ramën me jetë: Kujdes se mund të shkosh në P*** të s*****”

 1. Zgjohu SHqipo ! says:

  po tek RD.nuk e gjejne gazekarin qe e ka bere kercenimin !?!?
  meri more futi ne vathe ata bageti.se vetem bageti jane.nuk jane
  per demokracine alla europiane.ata jane …..HAXHI QAMILSAT E SHEKULLIT
  21.DERRI DON PLUMIN……JEPJA PARA SE TA JAPIN….

  1. Avni Rustemi says:

   VDEKJE PeDe-s,Vdekje fashizmit 🙁

 2. Albani says:

  RAMA i madh duhet te beje kujdes,sepse PD-ja eshte streha e kriminelave dhe e horrave te cilet i udheheq kryebanditi kryekriminel S.Berisha.
  Ata jane Gjarperinj te cilet kur e shikojne keq,apo i shkel te kafshojne.
  RAMA i madh duhet te ruhet sepse kjo kaste kriminelesh ka ne krah dhe sistemin e drejtesise se korruptuar.

 3. NjeQytetarOptimist says:

  Jepi Busho shfryje defin media plot profesjonalizem.. Bulldum kazan.. I lexojn njerezia keto shprehje ne faqe te pare dhe jemi ne demokraci liria e fjales..Ju jeni me keq se politika.. Ministria perkatese ti fusi gjobe te rende dhe ti japi paralajmerim per heqje license kesaj palo gazete..

 4. Albani says:

  Grupi kriminal i PD-se me ne krye Berishen,pervec se kane me anen e tyre shtresen me te korruptuar te shoqerise Shqipetare prokurore dhe gjykates,bashkepunojne gjithashtu hapur dhe me sherbimet sekrete e klanet kunder Shqipetare te Beogradit dhe Athines te cilat e kane hale ne sy RAMEN e madh.
  Gjarperinjte jane bere te rrezikshem dhe RAMA duhet te marre masat.
  I gjithe populli duhet te jete me Ramen per te miren e perbashket.

 5. Labi Vlore says:

  Kërcënime nga Shpella e Sjpellarit. I ka hyrë frika në kockë.

 6. Devolliu says:

  Shikoni cfare ben ambasadori yne ne Kosove. Shoqeron kelyshin e Berishes.
  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15492601_1164923366918546_5909995306247468774_n.jpg?oh=532e33c08a3a505a2659c89cbfa466ce&oe=58BA41C1
  Cfare mendimi ka per kete Rama , Taulant Balla po sidomos Erion Braçe?

 7. Azio says:

  Kjo gazete eshte autrage(jashte te qenit gazete serioz) eshte pjelle e partise fashiste,te quajtur demokratike.
  Ka ardhur koha qe kjo cope letre higjenike te mbullet dhe gazetarucet e saj antishqiptar ti jepen drejtesise.
  Keshtu merr fund edhe historia e tyre.Sa me shpejt te jete e mundur.

 8. DETARI Atlantidhes @ says:

  te gjithe antishqiptaret duhet te ‘izolohen dhe markohen kembe -kembes.’
  skemat e tyre jane te shumta per gjakderdhje !

 9. Shijaksi says:

  Jeni te poshter ju te pd ti rruni trapin Rames ,mjer shqiptaret qe u qeverisen per shum vite me rradh nga keta njerez qe nuk e kan haberin

 10. Ivan i madh says:

  O k… e pa pergjegjeshem te Shqupit e lecka e b… Rd pse ku tja dergonin sipas asgje llogjiken suaj idiote ne cmendine apo ne P…. te Nenave tuaja se mos eshte e sigurte policia se ku ndodhet nje i cemendur si ai. Prandaj para se te shkruani mesoni ligjet e shtetit se cdo lajmerim behet prane shtepise pasaj nqf pergjigjet se nuk eshte dhe jep adrese tjeter kerkohet aty. Doni sdoni ju e Berishes po i tringellojne hekurat ska ku te shkoje o ne brace o vetem Putini e pret.

 11. Ivan i madh says:

  O k… e pa pergjegjeshem te Shqupit e lecka e b… Rd pse ku tja dergonin sipas asgje llogjiken suaj idiote ne cmendine apo ne P…. te Nenave tuaja se mos eshte e sigurte policia se ku ndodhet nje i cemendur si ai. Prandaj para se te shkruani mesoni ligjet e shtetit se cdo lajmerim behet prane shtepise pasaj nqf pergjigjet se nuk eshte dhe jep adrese tjeter kerkohet aty. Doni sdoni ju e Berishes po i tringellojne hekurat ska ku te shkoje o ne burg o vetem Putini e pret.

 12. Qeni qe leh Nuk kafshon says:

  Qeni qe leh Nuk kafshon thote Populli
  Do ti hane kokrren e Mutit Edi Rames dhe te
  Gjithe atyre qe ata duan ti friksojne
  Pederastet e Pd Po marrin tatepjeten
  Kaq ishte madheshtia e derdimeneve qe
  Turperuan vendin Kombin dhe me ne fund
  Po qerohet Kjo fare e ndyre

 13. tomsojeri says:

  ku esht par kjo te kercenosh kryemistrin keshtu boterisht ne faqe te nje gazete vendore !!!!! Ja kaluam edhe regjimit nden kercenimin Eskobar ne Kolumbi ! Cfar kueajo esht kjo ??? Kush qytetar e ndjen veten te sigurt pas kesaj deklarate e ktij kercenimi ! Kto falanga berishiane ne folen e partis se dyt pas asaj te maxhorances qe ne mendojm qe esht shteti ligjor qe udheheq e mbron shqiptaret,kercenojn kryeministrin ,kercenojn vet shtetin keshtu hapur ,a ka ku shkon me keq !!!!Kta jan klyshet kamikazh te Sali Berishes qe kerkon te shpetoj nga dara qe po i mblidhet per te vjell cka gelltiti ne kohen e fuqis se tij !Pra kur themi kujdes e te ruhet kryeministri ,cfar mbetet per ata qe duhet te flasin e te lidhin kucedren Sali !!
  Edi Rama te votuam e te vum ne krye te shqiptareve e mos na felliq me cburreri ! Kta klysha kurvash ,trima kan nevoj tju japesh mesimin e ligjit qe mbron jo ty poe kedo shqiptar kudo qe ndodhet, sepse ky kercenim i hapur ndaj teje esht kunder gjith shqiptareve, qe guxojn te shpresojn per drejtesi e per nje pushtet pa kriminel,hajdut, mashtrus, bandit e TRADHTAR te shitur ! MOS HESHTNI SHQIPTAR,MJAFT ME INDIFERENTIZMIN E FRIKEN QE JU VRAU E DO JU VRAS AKOMA !………

 14. Tr says:

  TE SHOHIM SE KUSH DO TE SHKOJ ME PARE NE P…S.

 15. Emiljano says:

  U terbuan delet se ju humbi cobani.ka ardhe koha te futen ne hell delet me gjith coban

 16. Francë, 1677 says:

  Simptomë e një qeni që po ngordh.

 17. I drejti says:

  Siç duket u erdhi fundi plehrave dhe krimineleve te PD.

 18. shqip says:

  nuk ka vend per panik. shqupi eshte bunkeri i fundit ku strehohet bisha berishiane. i mbani mend nazistet, ne fundin e tyre fillua te mobilizojne edhe femijte. dhe me keta ai ( hitleri), do ti bente balle aleateve. ne rrethana te ngjashme , por pa bombardime e viktima, gjendet sot njeriu moster. ka ca roje kamikaze qe bejne dezhurnin tek rd, betohen, per koke te doktorit do bejme namin. nga qe jane shpellare te zbritur kushedi se nga ne kryeqytet, nuk dine as si funksionon shteti. o njerez me bisht te shqupit. policia kur merr nje mandat , bazohet ne adresen ku banon personi qe kerkohet. o njerez me brire te rd. kujt i intereson se saliu punon ne zyre. mos duhet ta marrin ne telefon e ta pyesin se ku eshte ? o kafsheri, eshte thirrur ne cilesine e qytetarit te zakonshem, jo te zeusit.

 19. ALBAN DEGA says:

  QENI QE LEH NUK KAFSHON !

  Aq me teper qe sic e thote acid titulli Behet fjale per qen Vicidoli !

 20. Moni says:

  Po prokuroria, c’ben prokuroria? Ku eshte prokurori i pergjithshem. Apo ate e kne kercenuar per vete dhe ai ka derguar familjen jashte vendit.

 21. maximus says:

  ky maloku i viçidolit nuk iken nga kjo bote pa e djegur edhe nje here shqiperine, nuk dua te ofendoj te gjithe maloket, por malokun vetem plumbi e zbret nga kali, kete e ka thene dora vete KOPLIKU nqs nuk gabohem edhe ai si malok qe ishte i njifte mire huqet e malesoreve

 22. nord al says:

  Berisha ndryshon nga Edi Rama si Kastiot Islami nga Ainshtajni.

  1. Plaku Xhuxhumaku says:

   Dmth ti thua qe Berisha eshte si Ajnshtajni dhe Edi Rama eshte si Kaçi? E ke gabim se Edvini nuk di arithmetike, kurse Kaçi di.

 23. Morri i kuq says:

  Mero. Ka qe dje qe i kane fut virus gazetes tende. Shume artikuj kur klikon del rekla me virus dhe ta bllokon artikullin.
  Nuk me ndodh te gazetat e tjera

 24. Plaku Xhuxhumaku says:

  Cfare dmth p.s. Post Scriptum?

 25. PO.PO says:

  Eshte karta e fundit, qe kerkon te loze bisha Berishe…… Ajo e kercenimit me jete ! Njeri primitiv , me mentalitetin e Mesjetes ! Nuk eshte hera e pare , qe e ben kete , por tashme duket se nuk sheh shprese tjeter , per ta detyruar Ramen , te terhiqet nga Reforma ne Drejtesi dhe nga nje mandat i dyte , sic po duken shenjat ! Prandaj , behet edhe me e domosdoshme kjo reforme dhe nuk duhet humbur me teper kohe ! Eshte urgjente , qe te shpejtohet sa te mundet , per t`i shtypur koken gjarperit helmues te Beograd – Athines !

 26. Lennard says:

  Lexoni dhe perhapni Komentin e Z.Ngjela. Ai paralajmeron Fundin e Halese Vucidoliane me te gjithe taborin dhe Oborrin e Tij.Ne kete dynja lahen te gjitha.Po Sale gerdeci e pranoi boterisht se eshte KILLER SEIAL , i pa penduar per te gjitha sa ka bere:Vrasje ,grabitje,shperdorime.Duhet te behet SHEMBULL DENIMI I TIJ ,qe te mos perseritet me Ky lloj SKENARI HORROR.

 27. Pali Gjoka says:

  Perse nuk arrestohen keta kercenues. NQS kjo situate ndodhte ne Amerike ishin arrestruar menjehere si terroriste. Ky eshte terrorizem ne Partine qe ka udhehequr Shqiperine keto vite te demoshkerdhates. Shqipetare i therrisni mendejes se jeni dune perfunduar te gjithe ne gremine nga nuk mund te ktheheni kurre. Kryeministri i sotem eshte nje frikacak i certifikuar prandaj terroristet flasin hapur dhe pa frike.

 28. Samki says:

  Hahaha… O sa kam qesh, Rama duhej ta pyes Berishen se ku eshte dhe atje t’ia dergoj policine.

  Mjere ky vend me cfar njerez ka pune!

 29. Emigranti says:

  Ceshte kjo pacaure, ceshte kjo palo gazete qe po perdoret si leter higjenike, cjane keta rrugace e gagace, qe jashte cdo etike, shajne e fyjne publikishte kryeministrin e vendit, ne menyren me te rrugacerore. Skane faje keta maskarenj, sese marin shebulle nga nje kryemaskara, qe parlamenti e ka kethyer ne burdello, me sharje, fyerje, me nje fjalore te piste, qe detyron femrat deputete te lene sallen, se sdurojne dote mutesirate qe nxjere nga goja i cmenduri, kafsha, sali berisha, qe perdite mere mallkime dhe urime, qe te ngordhe sa me pare , te shpetoine SHqiperia dhe shqipteret.

Lini një Përgjigje te Emiljano Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *