FOTOT/ Ministrja e Merkel tërbon sauditët

Ministrja e Mbrojtjes së Gjermanisë Ursula von der Leyen ka qenë në një vizitë zyrtare në Arabinë Saudite.

Por veshja e saj ka tërbuar sauditët.

Ajo shkoi në Riad dhe refuzoi të vinte ferexhe.

Megjithëse zyrtarët nuk kanë pasur mundësi të ankohen, përdoruest në rrjet dhe mediat vendase e kanë sulmuar atë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-184-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-184.jpg","attachment_id":"598169"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-184-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-184.jpg","attachment_id":"598170"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-182-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-182.jpg","attachment_id":"598171"}]

9 komente në “FOTOT/ Ministrja e Merkel tërbon sauditët”

 1. Loran shehu says:

  Dallohet rraca Arjane

 2. adi says:

  Te foto nr 3 ky tipi me callme ka te qeshuren e majmunit kur I hedh banane.

 3. Biskota Topalle says:

  Gabelet e Saharase i beri njerez amerika dhe evropa se deri ne vitet 80 ishin neper cadradhe vinin era mut Deveje.
  Bravo ministeres Gjermane qe mbron kulturen e saj.

 4. Fredi TR says:

  U terbuan kafshet se nuk e konceptojne dot qe nje femer te ece e barabarte mes tyre! Po Gjermania nuk i pjerdh ligjet tuaja barbare e kafsherore,po te doje ju ben pluhur ju e gjithe boten tuaj te ndyre arabe.

 5. arben says:

  Hallall ja befte zoti kesaj burneshe te races ariane qe u thevi hundet ketyre shpellareve qe pervecse floririt qe u shkelqen mbi trup ne koken e tyre ka vetem krimba e myk te epokes se mesjetes sew erret.

 6. TR says:

  Shume mire ka bere ,as arabat nuk vishen si Europianet .

 7. albaniafirst says:

  Po kur kerkojne qe te respektohen traditat e tyre ne vendin e vet, perse kur vijne nga anet tona vazhdojne te vishen si ne vendin e tyre? Ku eshte respektimi I dyanshem I traditave te vendeve me kultura te ndryshme. Keta majmune edhe kur jetojne ne vendet perendimore vazhdojne te vishen si ne vendet e tyre, por kur ne shkojme atje, duhet qe grate perendimore te veshin carcafet.
  Keta fare muslimanesh te dedikuar, aq te dhene pas fese, harbojne me shume kur shkojne jasht vendit te tyre. Dubai eshte vendi ku keta kafshe harbojne ne menyrat nga me te paimagjinushme.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *