FOTOT/ Ministrja e Merkel tërbon sauditët

Ministrja e Mbrojtjes së Gjermanisë Ursula von der Leyen ka qenë në një vizitë zyrtare në Arabinë Saudite.

Por veshja e saj ka tërbuar sauditët.

Ajo shkoi në Riad dhe refuzoi të vinte ferexhe.

Megjithëse zyrtarët nuk kanë pasur mundësi të ankohen, përdoruest në rrjet dhe mediat vendase e kanë sulmuar atë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-184-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-184.jpg","attachment_id":"598169"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-184-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-184.jpg","attachment_id":"598170"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-182-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-182.jpg","attachment_id":"598171"}]
                 Loading...