FOTOT/ Një përleshje në xhungël kaq…e lezetshme

Këto foto janë shkrepur në Parkun e Antilopës në Zimbabve.

Një këlysh luani shihet teksa ngacmon prej bishti motrën e vet.

Ajo e duron paksa, derisa më në fund i sos durimi dhe i kthehet.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-176-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-176.jpg","attachment_id":"597977"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-174-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-174.jpg","attachment_id":"597978"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-164-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-164.jpg","attachment_id":"597979"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-147-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-147.jpg","attachment_id":"597980"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a6-122-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a6-122.jpg","attachment_id":"597981"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a7-106-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a7-106.jpg","attachment_id":"597982"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-175-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-175.jpg","attachment_id":"597976"}]

2 komente në “FOTOT/ Një përleshje në xhungël kaq…e lezetshme”

  1. ATA prapseprape VOTOJNE mosndeshkimin e tyne says:

    Kjo mund te cilesohet si tema ose artikulli i dites ne TEMA. Bravo!

    1. loli says:

      ne xhungel????? hahahahah gjeografia dhe biologjia paskan qene pika jote e forte… kush e di ca miku paske pasur qe te paskan kaluar

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *