FOTOT/ Shtëpi për të shitur mend! Shihni çfarë ka në dhomën e ndjenjies

Kjo shtëpi mahnitëse që ndodhet në Brisbane, Australi, sapo ka dalë në shitje.

Ajo kushton 2,88 mln dollarë.

Shtëpia luksoze duket sikur është ndërtuar enkas për të shitur mend.

Ajo ka nëj garazh me mure xhami, ku mund të shihen makinat luksoze të parkuara.

Dyshemeja është prej mermeri dhe çdo gjë duket sikur është krijuar për t’u mburrur.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-173-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-173.jpg","attachment_id":597953},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-174-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-174.jpg","attachment_id":597954},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-172-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-172.jpg","attachment_id":597955},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-162-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-162.jpg","attachment_id":597956}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *