Procedohet penalisht nga policia djali i Fatos Nanos

sokol nanoDjali i ish-kryeministrit Fatos Nano është proceduar penalisht nga policia.

Procedimi ndaj Sokol Nanos ka nisur për shkak se në lokalin e tij janë gjetur punonjës të pasiguruar dhe nuk priste kupona tatimorë.

Sokol Nano ka në pronësi një nga lokalet e njohura në Tiranë.

Policia nisi një aksion në fundjavë në lokalet kryesore në kryeqytet, në të cilat shpërndahej drogë për të rinjtë.

Në këtë aksion u arrestuan 11 persona.

Njoftimi zyrtar i policisë:

Më datë 13.12.2016, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, për shtetasin Sokol Fatos Nano, i datëlindjes 27.03.1978, banues në Tiranë, me arsim të lartë, administrator i subjektit “Lolli Pop“, Shpk, sepse gjatë kontrollit të ushtruar në subjekin e tij, u gjetën dy punonjës të padeklaruar në organin tatimor dhe nuk ishin prerë kupona tatimor. Nenet 180 & 170/a të K. P.

REMOTE_ADDR:[]

8 komente në “Procedohet penalisht nga policia djali i Fatos Nanos”

 1. Arben Patoku - greece &turkey are shit says:

  le ta fusi ne sume lolipopin e ta lepije sa here te doje bashke me xhoanen….te fala janulles

  1. ATA prapseprape VOTOJNE mosndeshkimin e tyne says:

   Koment me pa vlere nuk kam lexuar ndonjehere. Ke fat qe Mero lejon si puna jote te shfrehni egersine dhe injorancen qe percillet ne ADN.

 2. "horri i bulevardit" says:

  iku njeri dhe tjetri eshte shkerdhen Berisha, Edi po e fillon me pinjollet e ish kryeministrave, per te dale tek baballaret.

 3. GeRi G says:

  Me vjen keq per djalin e F. Nanaos. S’ ka pse bene marreziar te tilla! Nuk duhet te mbeshtetec tek koqet e babit, nese ai kerkonte respektohest si eri tani!. Ajo qe s’kuptojnee qe ketytere boleve qe ne emer te ER hipopkrzikishte ju ka kopha dhe keta =kuptojne dhe populi merzite sepse keta ‘skutojne, mire apo keq per ta. O sokol mjafte ke me lili pop, mos u degjenero, beje nje lili pop te ndershem , njerezor, p[a droge, pa nano, pa Berishe. Nuk eshtendere te te thone ne artikuj djali i F. nanaos. Mos u beje b.q. Behu Sokol…N. Good Gay. Kjo dihet dhe kaq. Mos kij frike, nuk do te ngordhesh per buke! If jouthat it will be honestly bisness for You dhe i respektuar per ne..! But.. keep in mind, We are albanaians and we should be ag aian. God bless You Soskol N. and above even me , the god!

 4. luja says:

  Nuk ua mban te mereni me djalin e kriminelit saliserbi dhe mereni me kete qe paska dy puntor pa regjistruar.
  Mire e ka luja qe nuk jeni ne gjendje te kapni peshqit e medhenj.

 5. Mark ramy uk scotland irland says:

  Ku e gjetiblokalin djalli i f. Nanos??? Pronat qe i la i ati apo e ema????

 6. LORA says:

  Mbeshtes punen e Policise,ne kryerjen ,korrekte me ligjin, te detyres se saj

 7. wickedgame says:

  Lore moj ,edhe une ta mbeshtes …..mendimin.Sot po degjoj qe Fatosi paska nje djale ,dhe ta kete me jete ,po sy peshkaqeni hodhi nje fshat ne ere dhe nuk e thirren asnje her ne polici as ate te djeshmit as keta qe e zbatojne me korrektesi ligjin.Balili moj Lore ka shtate muaj qe po verdalliset per qejf dhe keta trimat nuk e zbatojne ligjin ,shko rregullo catine e pulave dhe ta shikosh .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *