Rama: Saliu shi, e Luli breshëri, ç’i gjeti demokratet ç’i gjeti

rama bashaKryeministri Rama ka ironizuar kryetarin e PD-së Lulzim Basha pas një reagimi të këtij të fundit.

Rama ironizon Bashën duke e thumbuar në lidhje me “përkthimin e famshëm”.

“Luli sapo paska perkthyer BE-ne: Shqiperia diktature afrikane pa zgjedhje te lira! Saliu shiu Luli bresheri ç’i gjeti demokratet ç’i gjeti”, shkruan Rama në FB.

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “Rama: Saliu shi, e Luli breshëri, ç’i gjeti demokratet ç’i gjeti”

 1. andi says:

  Ore car leri lulin dhe saliun dhe na thuaj pse ikin njerezit, perse na mbyti droga dhe papunesia dhe perse na mbyll deren europa.

  1. tema higjenike says:

   bravo andi..je me fat qe mero nuk ta fshiu komentin ndoshta ska pushu se qeshuri me batutat pa kripe dhe shqiperimet idjotike te dilerantit rama

 2. nush dauti says:

  eeee na qat koken sala luli,,,po ju ore drogmen i dreqit kush je…ei qove gjith shqiptaret ne azilet e botes,,i hoqe nga puna te zgjuarit dhe mbushe me militant administratat dhe policin,,ti je zerooo aty thjesh nje piktor dhe thonj paprer hajdut ordiner e drogagji,,,me ca lek bere qeveri dhe jo drejtesi…njerzit pa pune,pa uj,pa rrug,,nje shi me rene mbytesh ne uje,,ske i tren ske i drit veq qendren ke zbukuru si dhom pritje ne kohen e enverit hahahah ,,mjer ky populll qe se din se kush e udheheq kete qeveri,,,pse mor njerez a vetem sala luli edi tahiri e meta jane ne kete shqiperi,,ka bij nenash qe jan me te zgjuar se kta qakenje qe iken njeri e vjen tjetri her kater her kater…fuck

Lini një Përgjigje te tema higjenike Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *