Tropojë, vetëvritet me çifte 40-vjeçari. Plagos edhe nusen e xhaxhait

policiaNjë 40-vjeçar ka vrarë veten me çifte, në fshatin Kovaçe të Tropojës.

Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije se K. H, 40 vjeç i ka dhënë fund jetës me armë zjarri. Nusja e xhaxhait të ti9j, H. H, 54 vjeç ka mbetur e plagosur në momentin që ka tentuar ti marë armën viktimës për të ndaluar vetëvrasjesn.

54-vjeçarja është dërguar në spitalin e Traumës në Tiranë, dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe sekuestruar, 1 armë zjarri automatik, 1 një krëhër me 11 copë fishek, një granat dore të cilën e kishte në xhep të xhupit, viktima.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *