VIDEO/ Momenti kur Lamborghini 310 mijë euro bëhet “sanduiç” mes dy mjeteve

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

ddKjo video tregon momentin kur një Lamborghini Aventador me vlerë 310 mijë euro përplaset me dy mjete të tjera në rrugët e Londrës.

Lambo ishte dukë garuar me një mjet tjetër, por humbi kontrollin dhe u përplas.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *