VIDEO/ Partizani kalon në avantazh ndaj Flamurtarit

IDI BATHAPartizani ka kaluar në avantazh në sfidën kundër Flamurtarit.

Goli i avantazhit për 15-herë kampionët e vendit u realizuar nga mesfushori Idriz Batha.

Një gol spektakolar për skuadrën kryeqytetase pas një aksione model që u konkretizuar në mënyrë perfekte nga Batha.

Takimi mes Flamurtarit dhe Partizanit eshte i vlefshem per javen e 16-te te Kategorise Superiore./f.b

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *