FOTOT/ Gjuan femra në rrjet duke shitur mend me drogë e para, por…

Një ngjarje sa banale dhe po aq qesharake ka ndodhur në Britaninë e Madhe.

Një mashkull i moshës 30-vjeçare nga Preston ishte regjistruar në një rrjet takimesh.

Ai pa foton e një femre që i pëlqeu dhe nisi të bisedonte me të.

Në bisedë e sipër ai nisi t’i dërgojë foto me kanabis dhe para, për t’i treguar që ishte i kamur.

Por vajza me të cilën po fliste, Anna Ëhittaker, ka njoftuar policinë e cila i vuri prangat.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-203-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-203.jpg","attachment_id":"598756"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-204-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-204.jpg","attachment_id":"598757"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-201-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-201.jpg","attachment_id":"598758"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-190-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-190.jpg","attachment_id":"598759"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-170-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-170.jpg","attachment_id":"598760"}]

1 komente në “FOTOT/ Gjuan femra në rrjet duke shitur mend me drogë e para, por…”

  1. Ilia says:

    Duhet te kete qene Shqiptar, se edhe nga surrati, ashtu duket

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *