Historia tronditëse në Korçë: Vajza e tezes i kërkon ta ndihmojë se e ngacmonte një djalë, ai e përdhunon dhe lë shtatzënë

korceNë fshatin Gjonomadh vjen rasti i një raporti seksual me kushërirën, ku më pas ka ardhur në jetë edhe një fëmijë.

Kasandra Senimllari denoncon në “STOP” faktin e rëndë, se është përdhunuar nga djali i tezes, Lisandër Lato. Vajza e vogël tre muajshe ndodhet në Shtëpinë e Fëmijës në qyetin e Korçës.

Vetë Kasandra tregon momentet kur është përdhunuar nga kushëriri i saj, që vetë ajo e konsideronte si vëlla.

Ajo i ka kërkuar ta ndihmojë, pasi një djalë e ngacmonte në Facebook, por më pas ai ka zgjedhur ta përdhunojë atë.

Këtë histori nuk e vuan sot vetëm Kasandra, por edhe familja e saj dhe në të ardhmen edhe vetë vogëlushja, e cila merr kujdes në Shtëpinë e Fëmijës në Korçë.

 


17202-2–2–290202 by e-d21


22232-32-23 by e-d21


359403-4-3034938383 by e-d21

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “Historia tronditëse në Korçë: Vajza e tezes i kërkon ta ndihmojë se e ngacmonte një djalë, ai e përdhunon dhe lë shtatzënë”

 1. 17nentori says:

  paska pritur 9muaj te linde dhe pastaj 3muaj te tjere dhe pas nje viti a paska denoncuar!!!
  hajde bylmet hajde!
  nuk i kuptoj as keta gazetaret tane qe demek kane edhe shkolle demek.
  qe ka pasur akt seksual e morem vesh, po dhuna qe te arrij gazetari te shkruaje perdhunim, nga cili fakt i ka rene ne vesh?
  si qenka perdhunim dhe u thuaka pas nje viti?

 2. wow says:

  Kush tha qe Korea e veriut eshte me e varfera ne bote? Ata duken pellumba perpara ketyre fshatarve qe nuk kane dhembe ne goje. Xhesti qe po jepni nuk ka vlere fare para kesaj shoqerie primitive qe kerkojne te vene ne Europe.

 3. Andrea says:

  E ka kushuri sa ta perdhunojne te tjeret me mire po e pallon vete dhe keshtu e mbrojti.

Lini një Përgjigje te Andrea Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *