Tiranë/ 39-vjeçari përdhunonte prej muajsh vajzën e mitur të shokut. Babai: Ja si e zbulova

perdhunimPrej një viti abuzonte seksualisht me vajzën 14-vjeçare të fqinjit, duke e kërcënuar të mos tregonte se ndryshe do ta pësonte keq.

Kjo është drama e një të miture, rritur ne ambientet e konviktit të Shkollës së Mesme të Hoteleri-Turizmit, në kryeqytet. Vend, ku banonte edhe abuzuesi i saj, 39-vjeçari, Lulzim Bardhi, raporton TV Klan.

Ai u arrestua nga Komisariati numër 2 i policisë, në kryeqytet për përdhunimin sistematik të një vajze 14-vjeçare.

Abuzimi seksual për së paku disa muajsh u zbulua vetëm mbrëmjen e të mërkurës, nga babai i vajzës së mitur.

Babai tregon se ishte shok me të arrestuarin.

Një pasdite nuk kishim drita, unë po rrija me gocën e vogël, goca e madhe te divani, dhe vjen shoku im, u ul te divani me gocën time, i solli patatina e molto, gjëra për kalamajët, kur e shoh, ai një dorë hante molto dhe një dorë po i fuste dorën vajzës se më vjen edhe kshu, nuk flas dot.

Thirra policinë, bëra kallëzim”- tregon babai.

39-vjeçari u denoncua fillimisht për veprime të turpshme, por dyshimet e policisë bazuar ne rrëfimin e vajzës janë se abuzimi seksual mund të ketë ndodhur për më shumë se një vit rresht.

E mitura nuk ka mundur t’iu tregojë prindërve për shkak të kërcënimit të 39-vjeçarit.

Lulzim Bardhi u arrestua me akuzën e kryerjes se marrëdhënieve seksuale me dhune me fqinjën e tij 14-vjeçare.

REMOTE_ADDR:[]

11 komente në “Tiranë/ 39-vjeçari përdhunonte prej muajsh vajzën e mitur të shokut. Babai: Ja si e zbulova”

 1. Ilir says:

  I forte paske qene qe paske pare tu te ngacmu gocen ne sy dhe paske pas fuqine me thirr policine. Une do ta kisha perdhunu dhe do t`ja nxirrja shpirtin aty ku ishte.

 2. mirel says:

  Po pse rron mor i.mjere? Nuk e vrave ne vend?

 3. tfgs1 says:

  ”filo” nje sunit!!!!??mooooooosssssssss…………………..plehre arabe!

  1. Askushi says:

   Nje POROSI kam per ata qe do ta presin ne BURG….. Mos e lini vetem e mos merzitet. Sapunin do tja dergoje une. Ade nje argetim i mbare.

  2. Albani says:

   mtfgs
   Nuk eshte pune suniti ilithie,por pune krimineli.
   Ne Greqi nuk po degjojme tere diten te tilla raste?

  3. Januspidhu says:

   Bardhi e ke filo kaurr…..te fala Bac Janulles qe te fuste gishtin ne byth giithnje kur iknin dritat

 4. Albani says:

  Si nuk kane turp more.
  A mund te quhet njeri nje plehre e tille?
  Si rregull duhet te haje nja 20 vjet bashke me te tredhuren,por me keto gjykata mund te jepet dhe nje denim i tille;
  “”I lire,por me kusht qe te votoje Berishen””

 5. Na bashkoj kenga popullore says:

  para se te thirshe policin a ske mujt me masakrua e me shkerdhye per se gjadhit qelbin,prandaj ka perfitua e ka pa prindin se nuk eshte ne gjendje ti dal zot femijes,kta flliqsina duhet masakruar nuk ja vlen denoncimi.

 6. Arben says:

  OR MIK, SHOKU TAKOHET NE LOKAL DHE JO TA FUSESH NE SHPI, SIDOMOS KUR KE FEMRA NE FAMILJE

  DISA NJEREZ VUAJNE EDHE PER TRU

 7. perivolo says:

  Ne kete lajm ka shume gjera qe nuk shkojne,ndoshta do te zbardhen ne vazhdim…
  Ka nje perdhunues qe pasi perdhunon vajzen per disa muaj rresht,arin deri aty sa ta ngacmoj ne sy te babait!
  Cdo njeri ka(kemi) problemet dhe mangesite e tij personale,por dua te theksoj se askush nuk mundet(ose shume veshtire) te keqtrajtoj nje te mitur,aq me shume ta perdhunoj sistematikisht,nese ky i mitur ndodhet nen ombrellen mbrojtese te prinderve.
  Kjo ombrelle mbrojtese krijohet qe ne femijerine e pare,ne vazhdim kultivohet dhe forcohet,derisa behet si nje mburoj celiku.
  Fatkeqesisisht per te,ky baba e pesoi keq,ne te tjeret duhet te tregohemi te kujdesshem,ne ceshtje te tilla per cdo rast qe del ne drite ka 1000 te tjera qe nuk mesohen kurre…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *