VIDEO/ Banorët në panik nga objekti misterioz që bie nga qielli

a2Një objekt misterioz i rrëzuar në një fshat në veriperëndim të Kinës ka alarmuar banorë.t

Objekti i rënë ka bërë një gropë 3 metra të gjatë dhe ka shenja djegie.

Ekspertë të shumtë kanë shkuar në vendngjarje, teksa banorët thonë se bëhej fjalë për jashtëtokësorë.

Megjithatë me shumë mundësi mund të bëhet fjalë për ndonjë objekt qiellor të vogël ose copëza meteorësh.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *