VIDEO/ Djali (që është i martuar) pranon se ka bërë seks me vajzën e tezes: E bëmë me dëshirë, për fëmijën s’kam ç’bëj

djaliKushëriri i Kasandrës, vajzë së përdhunuar që lindi edhe foshnjen pranon aktin seksual me të, por jo përdhunimin.

Lisandër Lato është i lirë, pavarësisht marrëdhënies incestuale me të mitur.

“STOP” arriti të gjejë Lisandrin dhe ky i fundit u detyrua të pranojë raportin intim me kushërirën e mitur, por sipas tij, gjithçka ka ndodhur me dëshirën e vajzës.

Si ndodhi?

Kam kryer marrëdhënie, por jo me dhunë.

Me vajzën e tezes?

Po ashtu erdhën rrethanat.

Pra ti pranon që fëmija është i yti?

Nuk e di, nuk jam i sigurt për këtë.

Prisni ADN – në?

Po.

Ju e pranoni që keni kryer marrëdhënie me të?

Po e kam pranuar që kur erdhi këtu në shtëpi me të atin. Ajo më 25 Korrik më tha mua që jam shtatzënë, se nuk dija gjë. Po të më kishte thënë që në muajin e parë mund të kisha bërë diçka, por tani çfarë ti bëj unë.

Po nëse dalin rezultatet e ADN -së që ti je babai, çfarë do të bësh?

Çfarë do bëj, unë s’kam çfarë të bëj. Jam pa punë.

Ti je edhe i martuar?

Po.

Keni pasur probleme?

Po kemi pasur se babai i saj ka kërkuar ta ndajë me mua, por çfarë faji ka ajo nga ajo që ndodhi?


20161215-213102 by e-d21

REMOTE_ADDR:[]

8 komente në “VIDEO/ Djali (që është i martuar) pranon se ka bërë seks me vajzën e tezes: E bëmë me dëshirë, për fëmijën s’kam ç’bëj”

 1. alb sapun says:

  keta jane te derguarit e allahut qe i ka keshilluar ctiu dale perpara liheni me bare ska problem se po doli perbindesh do trembet bota dhe do na kete frike dhe ne pakistan afganistan baballaret i martojne vajzat me cunat e motrave te tyre

  1. a.f. says:

   Edhe ne Turqi nuk eshte problrm qe martohen kusherinjte e pare.

 2. tani durres says:

  mocalori e qiu ke kallomat
  kojtova se anej nga jugu s’bojshin vaki kto gjona
  nejse i lumt palla se as se rruka fare

  1. Vlora vlora says:

   Ku e pe ti mer bythqim durrsi qe ishte nga jugu ?

 3. Aristokrat Vičidoli says:

  Ehuuuuu… Kjo s’është gjë fare. Saliu ka bo seks me dhitë e maleve kur po edukohej për mjekësi.

 4. Qytetar says:

  E ka fain rraca ju kam thënë.Jemi rrac me difekte të rënda.

  1. bjondi says:

   O plako nuk jemi rrace neve , ne hyme tek speciet premature !!!!!!!

 5. Albanistan em i dashtun says:

  Tipik sunit dhe undefined, se ka gale se e ka kushni t’pare…ja lejon Allahu dhe kjo ka mshume rendsi.
  E ka fajin Janullatus

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *