VIDEO/ Publikohen pamjet e sulmeve seksuale në Gjermani, dhe pafuqia e policisë për t’i ndalur

aaKjo video e filmuar një vit më parë është bërë për herë të parë publike.

Ajo tregon sulmet seksuale që ndodhën nga emigrantët në Këln.

Mediat gjermane u përpoqën ta fshehin skandalin që shpërtheu pak ditë pas sulmeve.

Në video shihen emigrantë që sulmojnë femrat gjermane dhe policia e pafuqishme që t’i ndalojë.

Sulme të tillë ndodhën më vonë edhe në qytete të tjera gjermane si dhe në Suedi e Danimarkë.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “VIDEO/ Publikohen pamjet e sulmeve seksuale në Gjermani, dhe pafuqia e policisë për t’i ndalur”

  1. O.Pamuk: muslimonet shqipfoles jane vazhdimi i identitetit turk ne Evrope..... says:

    o Zot sa ngajne me beqiret sunitoshqipfoles,una rraza una facia…………..plehra arabe!

  2. Ed Krismuzlimi says:

    Te gjithe emigranteve para se te niseshin per ne Europe ,u shperdaheshin revista me femra te reja bjonde te cilat mbanin ne duar pankarta per mirseardhjen e arabeve,kjo behej me qellim nga Soros and co qe te ndodhin perdhunime ne mase, te prodhohet nje race bastarde e cila nuk do kete as fe as atdhe dhe te komandohet me lehte nga sorosianet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *