VIDEO/ Publikohen pamjet e sulmeve seksuale në Gjermani, dhe pafuqia e policisë për t’i ndalur

aaKjo video e filmuar një vit më parë është bërë për herë të parë publike.

Ajo tregon sulmet seksuale që ndodhën nga emigrantët në Këln.

Mediat gjermane u përpoqën ta fshehin skandalin që shpërtheu pak ditë pas sulmeve.

Në video shihen emigrantë që sulmojnë femrat gjermane dhe policia e pafuqishme që t’i ndalojë.

Sulme të tillë ndodhën më vonë edhe në qytete të tjera gjermane si dhe në Suedi e Danimarkë.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “VIDEO/ Publikohen pamjet e sulmeve seksuale në Gjermani, dhe pafuqia e policisë për t’i ndalur”

  1. O.Pamuk: muslimonet shqipfoles jane vazhdimi i identitetit turk ne Evrope..... says:

    o Zot sa ngajne me beqiret sunitoshqipfoles,una rraza una facia…………..plehra arabe!

  2. Ed Krismuzlimi says:

    Te gjithe emigranteve para se te niseshin per ne Europe ,u shperdaheshin revista me femra te reja bjonde te cilat mbanin ne duar pankarta per mirseardhjen e arabeve,kjo behej me qellim nga Soros and co qe te ndodhin perdhunime ne mase, te prodhohet nje race bastarde e cila nuk do kete as fe as atdhe dhe te komandohet me lehte nga sorosianet.

Lini një Përgjigje te Ed Krismuzlimi Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *