VIDEO/ Rama, Meta dhe Basha, përballja e titanëve

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Një përballje televizive Rama- Basha-Meta?

Kushdo do të kishte interes ta ndiqte një debat të tillë, por kjo gjë ka pak gjasa të ndodhë ndonjëherë.

Megjithatë, këtë gjë e ka bërë Agim Bajko në emisionin e tij satirik Bypass Show.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

2 komente në “VIDEO/ Rama, Meta dhe Basha, përballja e titanëve”

  1. ATA prapseprape VOTOJNE mosndeshkimin e tyne says:

    perballja e titaneve…?? sa e keni ulur veten o milet anadollak…
    perballja e mafjes thua, perballja e leshit….

  2. Albani says:

    Rama eshte titan,te tjeret jane spurdhjake.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *