FOTOT/ Kristiano Ronaldo del në publik me të dashurën e re

Tani është zyrtare.

Georgina Rodriguez është e dashura e re e futbollistit më të mirë në botë, Kristiano Ronaldo.

Ata janë fotografuar mbrëmjen e djeshme në një restorant, pasi kanë darkuar.

Që prej ndarjes nga Irina Shayk, pavarësisht emrave të shumtë që qarkullonin, Ronaldo nuk u shfaq në publik me asnjë femër tjetër.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/ronaldo-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/ronaldo-7.jpg","attachment_id":"599255"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/ronaldo-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/ronaldo-1-1.jpg","attachment_id":"599249"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/ronaldo-2-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/ronaldo-2-1.jpg","attachment_id":"599250"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/ronaldo-3-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/ronaldo-3-1.jpg","attachment_id":"599251"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/ronaldo-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/ronaldo-4.jpg","attachment_id":"599252"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/ronaldo-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/ronaldo-5.jpg","attachment_id":"599253"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/ronaldo-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/ronaldo-6.jpg","attachment_id":"599254"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/ronaldo-7-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/ronaldo-7-1.jpg","attachment_id":"599256"}]

2 komente në “FOTOT/ Kristiano Ronaldo del në publik me të dashurën e re”

  1. argenti says:

    Na keni ça trapin me kto ldiotësira,kujt I plasi se ça bon e me cil del Ronaldo gazetarë pa lidhje

    1. Mo says:

      Ty p.sh. Qe e lexon artikullin dhe mer kohe dhe te shkruash?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *