FOTOT/ Kryeministri Rama kthehet në lajm në Itali, për shkak të… xhupit

Kryeministri Edi Rama nuk e ka fshehur asnjëherë se është tifoz i Juventusit në Itali.

Dhe sot, ndërsa ndodhej në Konispol për një takim me banorët vendas, ai mbante veshur një xhup me stemën e Juventusit.

Një gjest që nuk ka kaluar pa u vënë re në shtetin fqinj, Itali.

Pak kohë më parë ndërkohë, Rama u shfaq në një takim me xhupin e Kombëtares italiane, të cilin tha se ia kishte dhuruar portieri i Juventusit, Xhanluixhi Bufon.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/rama-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/rama.png","attachment_id":"591823"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/rama-1-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/rama-1.png","attachment_id":"599403"}]

9 komente në “FOTOT/ Kryeministri Rama kthehet në lajm në Itali, për shkak të… xhupit”

 1. Topi says:

  Xhup antiplumb special thone breshkaxhit per ta bere lajmin me interesant 😀 Kete xhupin mund ta gjeni te Juventus Store.

 2. Brahoo says:

  Ore,po si nuk patem nje politikan nga qyteti ! Na myten katunaret edhe ne veshje.,çpaskemi qen !

  1. "horri i bulevardit" says:

   Ore xh braho, po te duket katunar kryeministri, po katunaret i kann afqet e kuqe APO i ke harruar,

 3. says:

  Mbi 90% e vendimeve të Ramës këta 4 vitet e fundit janë gabim. Sot PS s’ ka strategji “long term”.Papunësia s’ do ndryshojë pasi qeveria e zgjedhjeve të 2013 se vë ujin në zjarr.

 4. Asnjeansi says:

  Ore Brahoo viçidollist , po me teper nga qyteti se Rama kerkon ti , more idiot ? Lindur e rritur ne kryeqytet , i ati Artist i Popullit , e ema Pedagoge ne Universitet , te dy qytetare denbabaden , ai vete , artist e politikan , mjeshter i fjales se folur e te shkruar (pranuar edhe nga kundershtaret politike kjo dhunti) , poliglot , me kater gjuhe qe i flet rrjedhshem . Nga e do ti Braho politikanin , nga Viçidolli , ku ha pula gure , me nene Sheqeren (shtepiake) dhe babane karrocier te kooperatives ?

 5. PidhiISateme says:

  Ajo dicitura e gazetes italiane nuk thote qe eshte xhupi i Juventusit, por thote qe eshte xhup ANTIPLUMB, apo ç’i q_i t’ëmën ku marrin vesh italisht shqiptaret.

 6. lelegu says:

  Bravo! Me kete lajm tere problemet e Shqiperise u zgjidhen!! Bravo vertet, gazetarucet e TEMA-s gjithnje ne vigjilence.

 7. Katunari says:

  Haha o xha Braho! o qytetar den babaden, po te kemi ty a te .ifja mendjen qytetar,cna duhen te tjeret,o te pjerdhsha mendjen.

 8. gent says:

  Qytetaret qe i Bien prapanices si turqit keta jan qytetaret si ky komentuesi braho

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *