FOTOT/ Kryeministri Rama kthehet në lajm në Itali, për shkak të… xhupit

Kryeministri Edi Rama nuk e ka fshehur asnjëherë se është tifoz i Juventusit në Itali.

Dhe sot, ndërsa ndodhej në Konispol për një takim me banorët vendas, ai mbante veshur një xhup me stemën e Juventusit.

Një gjest që nuk ka kaluar pa u vënë re në shtetin fqinj, Itali.

Pak kohë më parë ndërkohë, Rama u shfaq në një takim me xhupin e Kombëtares italiane, të cilin tha se ia kishte dhuruar portieri i Juventusit, Xhanluixhi Bufon.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/rama-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/rama.png","attachment_id":"591823"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/rama-1-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/rama-1.png","attachment_id":"599403"}]
                 Loading...