FOTOT/ Ky është kalendari më i nxehtë i 2017-s

Ajo konsiderohet si një nga femrat më seksi në botë.

Dhe, këtë gjë Kelly Brook e ka treguar në kalendarin e fundit për vitin 2017.

37-vjeçarja është më provokuese se kurrë.

 

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/kelli-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/kelli-1.jpg","attachment_id":599347},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/kelli-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/kelli.jpg","attachment_id":599346},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/kelli-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/kelli-9.jpg","attachment_id":599348},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/kelli-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/kelli-8.jpg","attachment_id":599349},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/kelli-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/kelli-7.jpg","attachment_id":599350},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/kelli-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/kelli-6.jpg","attachment_id":599351},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/kelli-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/kelli-5.jpg","attachment_id":599352},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/kelli-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/kelli-4.jpg","attachment_id":599353},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/kelli-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/kelli-3.jpg","attachment_id":599354},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/kelli-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/kelli-2.jpg","attachment_id":599355}]

2 komente në “FOTOT/ Ky është kalendari më i nxehtë i 2017-s”

  1. Peco says:

    Zbuloje moj bije e xhaxhajt edhe ate te flamosuren placke, e te mbledhim mendjen, si ti dhe ne pensionistet. He me pac uraten xhaxhajt, zbuloje, qe t’na gezoj shpirti edhe neve. Beqma ne kete rast na behen dy te mira bashke, ngritja e pen…sionit, por edhe ulja e tensionit.

  2. DinPak says:

    Pse ne Britani vitin me 10 muaj e kane qe keni vene vetem 10 foto ju?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *