Historia tronditëse në Tiranë/ 55-vjeçari lë shtatzënë fqinjën e sëmurë: Kopjova çelësin e derës dhe…

kafshaNjë ngjarje e rëndë ka tronditur sot kryeqytetin.

Një 55-vjeçar është arrestuar ditën e sotme nga policia e Tiranës pasi abuzoi seksualisht me fqinjën e tij.

Policia bën të ditur se Rezar Bineri përdhunoi 39-vjeçaren me inicialet A. Myrtaj që vuante nga probleme të shëndetit mendor (skizofreni).

Burime për ‘BalkanËeb’ bënë me dije se abuzimi seksual u zbulua nga motra e 39-vjeçares, pasi kjo e fundit ka ngelur edhe shtatzënë.

Në polici ajo ka treguar se para disa muajsh ajo ka futur në shtëpi për të bërë disa punime elektrike Rezar Binerin, pasi ky punonte si elektricist.

Duke qenë se ishte në punë ka patur raste që e ka lënë motrën vetëm me Binerin.

Ndërkohë, Bineri gjatë dëshmisë së tij në polici pohoi se historia ka 5 vite që ka nisur.

Ai ka kopjuar çelësin e banesës se grave dhe hynte sa here e motra nuk ishte në shtëpi.

Ai kishte theksuar se ishte i divorcuar dhe se jetonte vetëm, ndërsa kishte tërheqje ndaj 39-vjeçares.

Bineri ka thënë se nuk ishte në dijeni qe A. Myrtaj vuante nga sëmundje e shëndetit mendor.

Por, e motra e saj mohon këtë fakt, duke shtuar se Bineri i ka kërkuar të bashkëjetojë me 39-vjeçaren dhe ajo ia ka bërë të qartë sëmundjen e saj dhe pamundësinë që ajo ka për të mbajtur familje.

REMOTE_ADDR:[]

7 komente në “Historia tronditëse në Tiranë/ 55-vjeçari lë shtatzënë fqinjën e sëmurë: Kopjova çelësin e derës dhe…”

 1. aqif tahipi says:

  pajdhi osht i majr.

  1. Albani says:

   Troft ballit ishalla.

 2. Sharmuta says:

  Me duket se e semure eshte kjo motra qe nuk ka ngelur shtatzene….edhe artikull-shkruesi sigurisht..

 3. DETARI Atlantidhes @ says:

  skizofrenia !!!
  nuk eshte ndonji semundje serioze ,kur ne shoqerine shqiptare kjo eshte ne masen 7o % !

  1. Artemisa says:

   Po eshte e vertete kemi 1 milion te tille. Rama i quan shuplakaxhinj.

 4. gjethi says:

  Po te ishte per skizofreni, duhet qe edhe sala te kishte ngelur shtatzene nga kali se pelen ja ka marre f.mulgeci.

 5. 17nentori says:

  Motra e paska ditur qe ky ka dashur te bashkejetoje por tani pas pilafit dalka perdhunim!
  Perdhunim eshte kur eshte ushtruar dhune dhe jo kur ngelesh shtatezene!!!!
  Ai ka patur kopje te celesit, hynte dhe dilte per 5 vjete ne shtepine e kesaj…. por tani pas shtatezanise qenka dhune!!!!
  Hajde robsh hajde!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *