FOTO LAJM/ Rama: Sa vjeçe je none? “Përgjigjia” do të ju habisë!

Kryeministri Edi Rama dihet tashmë që është një tifoz i zjarrtë i futbollit në përgjithësi dhe i Juventusit në veçanti. Këtë gjë Rama nuk e ka fshehur asnjëherë, dhe të njëjtën gjë duket se ka zgjedhur të bëjë edhe ditën e djeshme.

Ai ishte në Konispol, ku shpërndau legalizime për banorët e kësaj zone. Ajo që ra në sy ndër të tjera, ishte xhupi i tij me logon e Juventusit, aq sa u bë lajm edhe nga mediat botërore sportive.

Ky fakt nuk i ka shpëtuar rrjeteve sociale, të cilët kanë përfituar të bëjnë humor edhe me këtë fakt.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/rama-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/rama-10.jpg","attachment_id":599820},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/rama-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/rama-1-1.jpg","attachment_id":599821}]

11 komente në “FOTO LAJM/ Rama: Sa vjeçe je none? “Përgjigjia” do të ju habisë!”

 1. gaz says:

  Ju jeni pjerdhur krejt! Po ç lidhje ka titulli me shkrimin? Xhupi i Juves me moshen e plakes?

  1. .. says:

   Gazetari donte te thoshte “budallalleku qe do t’ju Habis”.

 2. kastrioti says:

  ???????? copy paste per xhupin??? ku eshte nona ketu tek shkrimi???

 3. kastrioti says:

  apo memet quhen lajme tani???

 4. Hitch Farre says:

  futja p….,gri sallatë sa të shkojë dhe kjo natë !

 5. tema says:

  TEMA KA KOHE QE KA HIKUR PER LESH KACUREL .

 6. tiranare says:

  treni ka 20 vagona. Sa vjec eshte mashinisti?

 7. says:

  Dëngla elektorale. Vëndi ska nevojë në 2017-ën as për piktorë kryeministër dhe as për shkrimtarë president.

 8. ATDHEU says:

  Or ti qe ke shkruar artikullin, perpara se ta postosh e lexon apo Jo?

 9. D. Didani says:

  O lexusa idiota…Pergjigja e nenes” Aq e vjeter jam Sh. Rama ..sa qe me kujtohet kur Juventus fitoi titullin kampion!!!!”

 10. Klaudio says:

  ….hahaha
  2x (mosha e plakes) +3y (xhupi i juves) + 4 (cm e erjon braces) = 0

  Sa eshte x=? (pidhi i plakes se gazetarit)
  Sa eshte y= (pergjegjen e plakes se gazetarit kur ja hipen rama plakes me xhupin e juves dhe fishkellimen e erjonit)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *